1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Капилари

Дискусија во 'Канта' започната од Black.Beauty, 19 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Black.Beauty

  Black.Beauty Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јули 2011
  Пораки:
  447
  Допаѓања:
  213
  Видов дека ваква тема нема, па решив да отворам. Јас го имам овој проблем и не знам од што излегуваат, дали од премногу стоење ли, од одење ли, од вежбање ли појма немам, само знам дека би можеле да се појават доколку практикуваш вежби за тело и притоа тие пукаат пошо се растегнуваат мускулите. Дали вие го имате истиов проблем? Ќе ве замолам ако знае некоја да ми каже како да направам да исчезнат, нешто крема ли да користам да купам или пак домашна крема да направам, ги имам на нозете значи и грдо изгледа :@ :( Help!!!
   
 2. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.087
  [mod-dupla:2b38g0gk][/mod-dupla:2b38g0gk]
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.