1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Карактеристична туристичка атракција во Скопје

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од fey, 22 јануари 2014.

 1. fey

  fey Нов член

  Се зачлени на:
  22 јануари 2014
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Здраво феминки, нова сум на фемина и многу среќна што конечно се највив, би сакала да ве прашам како што е насловот за некоја атракција во Скопје којашто ја нема на друго место. Како на пример кафичот во Лондон каде што не се наплќа ништо освен времето, кои се тие уникати нешта или фаци што ги имаме во Скопје? Друг пример речеси голите манекени во Аберкромби.
  Доколку темава не е за тука или пак има друга (иако јас не ја најдов) слободно канта.