1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Карактерни особини

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од femina90, 28 март 2010.

  1. FeminkaDoKraj

    FeminkaDoKraj Истакнат член

    Се зачлени на:
    31 јануари 2012
    Пораки:
    161
    Допаѓања:
    49
    Горда сум на тоа што знам да чувам тајни и секогаш се трудам да им помогнам на оние кои бараат моја помош, но најмногу од се го мразам тоа што сум тврдоглава,премногу добра спрема оние кои тоа не го заслужуваат,брзоплета сум и многу често знам да ги навредам несакајќи(од брзање ќе стропам некоја зелена иако не сум мислела тоа да го кажам) оние кои што најмногу ги сакам !
     
  2. Natali.3

    Natali.3 Форумски идол

    Се зачлени на:
    16 септември 2013
    Пораки:
    5.739
    Допаѓања:
    54.589
    Пол:
    Женски
    Мои карактерни особини е то шо сум малку повеќе горделива :lol: , некогаш тврдоглава :?: , организирана, прецизна, искрена, секогаш пријателски расположена 8) , упорна сум, тешко се откажувам од нештото кое сум го започнала, добронамерна сум :) , понекогаш сум многу неодлучна, зборлеста :lol: , можи некогаш сум избувлива :$ , ама тоа ретко се дешава и така... :angel:
     
    На Ketchup му/ѝ се допаѓа ова.
  3. angelche16

    angelche16 Популарен член

    Се зачлени на:
    19 ноември 2014
    Пораки:
    2.370
    Допаѓања:
    9.306
    Пол:
    Женски
    Исто и јас.
     
  4. 1slavjanka

    1slavjanka Истакнат член

    Се зачлени на:
    11 септември 2014
    Пораки:
    92
    Допаѓања:
    503
    Пол:
    Женски
    Секогаш сум позитивна, насмеана, друштвена и спремна за забава. Знам да ги расположам луѓето околу мене. Искрена сум и реална но големо злопамтило. Мрза кога треба да ги завршам работите кои не ми се допаѓаат па обично ги одложувам.
     
  5. vrapce.b

    vrapce.b Истакнат член

    Се зачлени на:
    19 јуни 2014
    Пораки:
    145
    Допаѓања:
    218
    Пол:
    Женски
    Искрена, и често се наоѓам во незгодна ситуација заради таа моја искреност. Срамежлива пред некој непознат. Мрзлива за многу работи. Чуствителна..
     
  6. anakonda88

    anakonda88 Популарен член

    Се зачлени на:
    3 април 2010
    Пораки:
    2.598
    Допаѓања:
    4.500
    Пол:
    Женски
    Мн чуден карактер имам си признавам :D позитивна особина ми е тоа што сум компромисна личност , знам да држам биланс , никогаш не издавам тајни , борба за правда , негативни особини тоа што имам поган јазик , некогаш мн брзам али не се каам , амбициозна , нервозен тип , мн тешко ги поднесувам работите кои не одат во моја полза , ако некој си има работа со мене и ме навреди ке го згазнам како цигарче :) оговарање зад грб не можам да замислам
     
  7. Bitter-Sweet

    Bitter-Sweet Форумски идол

    Се зачлени на:
    31 мај 2010
    Пораки:
    13.148
    Допаѓања:
    76.581
    Пол:
    Женски
    На која карактерна особина сум горда? На тоа што сум верна, лојална, човек на мене може да се потпре. На мојата смисла за хумор, на дозата на иронија и сарказам која ја поседувам. На мојата уникатност и креативност, на мојата емотивност. На мојата приземјеност. А што би сакала да поседувам како карактерна особнина? Поголема храброст и зрелост.
     
  8. baba Rada

    baba Rada Популарен член

    Се зачлени на:
    27 мај 2015
    Пораки:
    4.526
    Допаѓања:
    25.582
    Пол:
    Женски
    Мои карактерни особини...абе турлитава, ете такви ми се сите, ниедна не ми е 100процентна прочистена,мора да имам по некој фелер..уууууууууууууууф...колку сум језива.....ама тоа што сум ибава ми ги покрива маните...:D
     
  9. Ketchup

    Ketchup Член на тимот

    Се зачлени на:
    23 декември 2014
    Пораки:
    6.796
    Допаѓања:
    46.400
    Срамежлив сум, голем инат, искрен... тоа... :D
     
    На LittlePinky и marijaaxl им се допаѓа ова.
  10. marijaaxl

    marijaaxl Истакнат член

    Се зачлени на:
    21 јули 2015
    Пораки:
    244
    Допаѓања:
    741
    реалист (НЕ ПЕСИМИСТ), ги прифаќам работите такви какви што се, не обожавам шеги, смеења и урлања, инат НАЈГОЛЕМ!
     
    На LittlePinky и Ketchup им се допаѓа ова.
  11. Queen8

    Queen8 Популарен член

    Се зачлени на:
    8 февруари 2018
    Пораки:
    4.279
    Допаѓања:
    20.711
    Пол:
    Женски
    Упорна, оптимист, реалист, искрена, верна, лојална, амбициозна, инвентивна, комуникативна и др.
     
    На Lovelybaby<3, Недопирлива5 и Aleksandra9999 им се допаѓа ова.
  12. Dream-Girl

    Dream-Girl ☀️

    Се зачлени на:
    24 јуни 2013
    Пораки:
    20.123
    Допаѓања:
    195.289
    Пол:
    Женски
    Горда сум затоа што сум амбициозна, искрена, упорна, лојална, исполнителна, решителна...