Кардио стриптиз - танцување на шипка

Дискусија во 'Фитнес' започната од rossonerka, 4 март 2012.

 1. Kalia

  Kalia Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 април 2012
  Пораки:
  99
  Допаѓања:
  26
  баш ме зачудија некои од мислењата что ги пролитав погоре.
  јас одам на стрип-аеробик во ребис. полека се почнува со вежбите, не одма на шипка и врти се. вежбите се прават со некои ''посекси'' движења. ептен сум задоволна, има динамика на часовите, не е досадно.
   
 2. Sanjichka007

  Sanjichka007 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2012
  Пораки:
  1.520
  Допаѓања:
  11.900
  Пол:
  Женски
  Јас искрено би сакала да одам, баш ме интересира искрено :) и не гледам ништо срамно во ова :^) не станува збор дека ќе одиш во стриптиз клуп да се вртиш на шипка побогу..

  Kalia можеш информации да ми дадеш за ова во ребис? :) ЛП ако сакаш пиши ми :$ :* :*
   
 3. twilight123

  twilight123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 март 2012
  Пораки:
  558
  Допаѓања:
  452
  Пол:
  Женски
  dali osven vo trinity, a tamu e skapo
  znaete negde kaj ima pole dance da e poeftino i u centar da e?
   
 4. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.499
  Допаѓања:
  25.411
  Пол:
  Женски
  Знам само дека има барање играњето на шипка да стане олимписка дисциплина, а во Скопје немам појма каде има.
   
 5. CuteSugar

  CuteSugar Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 август 2016
  Пораки:
  109
  Допаѓања:
  233
  Пол:
  Машки
  Пред 4 години темава... и ќе се пофалите ли, дали има некој што го проба ова?
   
 6. b.o.n.i

  b.o.n.i Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јануари 2013
  Пораки:
  219
  Допаѓања:
  991
  Освен таму има и во Pole People, и тие се во центар само не знам каде точно. На фб најди ги.(highfive)
   
  На twilight123 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. LadyR

  LadyR Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2012
  Пораки:
  617
  Допаѓања:
  999
  знае ли некој цена во Pole People?