1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Кариера +

Дискусија во 'Образование' започната од meganbaby, 20 јули 2017.

 1. meganbaby

  meganbaby Активен член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2017
  Пораки:
  88
  Допаѓања:
  83
  Пол:
  Женски
  Скоро слушнав од една другарка, имало таква организација, кариера +, во скопје, се одело на курсеви незнам колку медеци, само за викенд, по 8 часа изгл. двата дена, околу 20 000 се плаќало за целиот курс и ти даваат диплома признаена секаде. Многу видови курсеви нуделе.
  Вистина е ова, постои? И некоја информација плус да не знаете ако навистина постои, каде се наоѓа, како се аплицира итн?