1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Карма

Дискусија во 'Канта' започната од lalamala, 10 декември 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. lalamala

  lalamala Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јуни 2010
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  7
  Дали привлекувате луѓе што само се жалат и ви ја одземаат целата енергија тешејќи ги?
   
 2. daylight

  daylight Популарен член

  Се зачлени на:
  22 декември 2011
  Пораки:
  3.096
  Допаѓања:
  4.052
  Постои веќе тема со ваков наслов : Карма

  Инаку прашањето повеќе би спаѓало во тема „Енергетски вампири„
   
  На lalamala му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.