1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Карневал

Дискусија во 'Канта' започната од Faline, 14 февруари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Faline

  Faline Популарен член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2011
  Пораки:
  678
  Допаѓања:
  543
  Луѓе како што знаете карневалот се ближи.Ајде овде споделете некои ваши замислени маски и дали веќе имате испланирано во што ќе се маскирате...Споделете ваши идеи,замисли по можност со слика :D :rofl:
   
 2. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.698
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.