1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Картинг ПРЖО

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од Penguin123, 2 мај 2016.

 1. Penguin123

  Penguin123 Нов член

  Се зачлени на:
  2 мај 2016
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки
  Здраво јас сум нов на форумот и најпрво да ве поздравам сите :D имам некој прашања околу картинго ...колку пари е за колку време ? дали можи под 18 и без возачка дозвола ?колкава е патеката и слично ? 8) ако знај некој нешто нека пиши поззз :rock::rock::rock: