Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Катарина Ивановска

Дискусија во 'Мода и стил' започната од Angel-Adriana, 28 јануари 2013.

 1. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.318
  Допаѓања:
  8.395
   

  Прикачени фајлови:

  • 00220m.jpg
   00220m.jpg
   Големина на фајлот:
   41,1 KB
   Прегледи:
   172
  • 00240m.jpg
   00240m.jpg
   Големина на фајлот:
   52,7 KB
   Прегледи:
   170
  • 00430m.jpg
   00430m.jpg
   Големина на фајлот:
   24,3 KB
   Прегледи:
   170
  • 00470m.jpg
   00470m.jpg
   Големина на фајлот:
   31,7 KB
   Прегледи:
   170
  • 00520m.jpg
   00520m.jpg
   Големина на фајлот:
   32,2 KB
   Прегледи:
   175
 2. antonelala

  antonelala Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јули 2011
  Пораки:
  212
  Допаѓања:
  4.202
  http://play.mrt.com.mk/play/4286/2-2013?options

  ја не знам дали на вас ви се допаѓа али мене ми е уште погрда вака со залижана коса. искрено, да ја видам вака на улица нема ни да се свртам да речам симпатична девојка.
   
 3. LusySkyDiamonds

  LusySkyDiamonds Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 февруари 2013
  Пораки:
  784
  Допаѓања:
  816
  Бев присутна на изборот кога победи уште тука во Скопје. Немаше уште 15 год. Кога излезе на писта си реков, ова е тоа, ќе победи 100%. Нејзината убавина е вонсериска, се издвојува од сите останати девојки во Македонија. Точно има многу убави девојки кај нас, но Катарина е посебна, едноставно е уникатна. Нозе, тело, фаца, се на нејзе е прекрасно. Се истакнува од сите убавици. Браво за неа и што успеала во тој свет!
   
  На Elen4e_sonce и Kaylie им се допаѓа ова.
 4. antonelala

  antonelala Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јули 2011
  Пораки:
  212
  Допаѓања:
  4.202
  Ме интересира да прашам, па ако не е за тука преместете го. Фондацијатана кики функционира? Како се одбира на кого ќе му се помогне? Имана некого помогнато? Нашата најбогата славна личност е, дали и колку има донирано за поплавите или болните дечиња во државата?
  Не напаѓам, не знам и прашувам
   
 5. mode-kristina

  mode-kristina Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2014
  Пораки:
  1.107
  Допаѓања:
  3.860
  Пол:
  Женски
  Јас не знам колку има помогнато,ама ако помогнала мора ли да се фали?Можеби помогнала,но тоа не сака да го каже јавно.А инаку убава е,ама мислам дека Маја Сашек,Ана Калачоска,Мартина Павловска и Елена Трајановска се поубави(зборувам за нашите манекенки што работат надвор од Балканот).А инаку за убава,убава е.Само не ми е јасно зошто на сите слики мора да е со подзината уста?А телото и е топ,лицето и е ок,а косата мислам дека не требало да ја скрати.
   
 6. Sigma*

  Sigma* Активен член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2015
  Пораки:
  83
  Допаѓања:
  102
  Пол:
  Женски
  Ubava i nezhna devojka se dodeka ne prozbori... Toa glasot kolku ja grubi ... Epten!
   
  На Ginger^ му/ѝ се допаѓа ова.
 7. angelche16

  angelche16 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  1.957
  Допаѓања:
  7.850
  Пол:
  Женски
  Ubava e


  [​IMG]
   
  На mirandaa и Petar80 им се допаѓа ова.