Категории на видеа

Дискусија во 'Секс' започната од traveler, 11 јануари 2017.

?

Колку често гледате видеа на порно страни ?

 1. Никогаш/Ретко

 2. Еднаш месечно

 3. Еднаш неделно

 4. 2-3 пати неделно

 5. Секој ден

Можеш да ги видиш резултатите само откако ќе гласаш.
 1. traveler

  traveler Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 мај 2015
  Пораки:
  72
  Допаѓања:
  88
  Неодамна излезе статистика од pornhub, за 2016 година сортирана по пол,земја и општо најгледани категории на видеа на нивната страна. Статистиката е доста интересна и прашањето е колку сме ние отворени да кажеме какви категории сме посетиле , нормално ако воопшто гледаме. :)
   
  На Spiceyourlife му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  4.141
  Допаѓања:
  46.914
  Јас не гледам ама имам една другарка што секоја вечер кога ке и здосадеме на чатон оди да гледа порно.
  Е сеа на каква страна на што страна , не знам.
  Нека каже сама.
  @Winter Lady Вики, повели.
   
  На Spiceyourlife, cresa-jagoda, Згодно Момче и 8 други им се допаѓа ова.
 3. Winter Lady

  Winter Lady Популарен член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2015
  Пораки:
  3.361
  Допаѓања:
  26.039
  Пол:
  Женски
  Амор не шири дезинформации нисам одавде јас за порното :tmi: незнам шта причаш :P
   
  Последна измена: 11 јануари 2017
  На the drummer и Petar80 им се допаѓа ова.
 4. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  8.949
  Допаѓања:
  52.644
  Пол:
  Женски
  Јас само сакам да кажам дека не гледам и мојот глас во анкетата го дадов за првата точка (Никогаш/ретко). Фала, пријатно. :mm:
   
 5. kim.k

  kim.k Популарен член

  Се зачлени на:
  14 мај 2012
  Пораки:
  1.691
  Допаѓања:
  14.398
  Пол:
  Женски
  Е сеа колку често или кои категории :rofl:
  Јас со мојот депрешн се заборавам, еднаш во 2 3 месеци дали се дешава уопште, арно со дечко ми што сакам (facepalm)
  Ама не видеа да гледаме, така звучеше. Ко да седнуваме и порничи да си гледаме. 8-|
  Луѓе што ми е со коментаров :rofl::rofl::rofl:
   
  На Nellaaa, Priroden, traveler и 4 други им се допаѓа ова.
 6. Ketchup

  Ketchup a cup full of holy spirit Член на тимот

  Се зачлени на:
  23 декември 2014
  Пораки:
  5.087
  Допаѓања:
  38.198
  Насловот, анкетата и самата намена на темава, некако не ми се вклопуваат. :drunk:
   
  На cresa-jagoda, КикиМаус, Згодно Момче и 7 други им се допаѓа ова.
 7. traveler

  traveler Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 мај 2015
  Пораки:
  72
  Допаѓања:
  88
  pa temata e jasna kategorii na videa , zatoa sto ima premng i ne e za anketa site da se napisat namenata na temava e logicna deka preku komentari i diskusija koj saka da spodeli, a anketata e za da se vidi kolku cesto se gledaat voopsto videa bez razlika na kategorii, normalno ako voopsto se gledaat. so ne e jasno :D :D :D
   
  На Spiceyourlife му/ѝ се допаѓа ова.
 8. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  18.248
  Допаѓања:
  119.279
  Пол:
  Женски
  :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
   
 9. Hristov

  Hristov Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 март 2015
  Пораки:
  246
  Допаѓања:
  595
  Пол:
  Машки
  Кој гласал секој ден !? Ај сеа да се кажи :P :D
   
  На Spiceyourlife му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Prijatelot

  Prijatelot Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2015
  Пораки:
  2.318
  Допаѓања:
  2.743
  Пол:
  Машки
 11. Згодно Момче

  Згодно Момче Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 декември 2016
  Пораки:
  785
  Допаѓања:
  4.977
  После гледање XXX содржини на интернет, се ресетира: модем/рутер, се брише History-то od Google Chrome и се ресетира компјутерот/лаптопот од безбедносни причини.
  Се луфтира воздухот краток период и се забришува прашина од тастатурата, и се проверува да не има некоја трага оставено...
  Благодарам. :D
   
  На Fallen.Angel, Dust и Bozica1980 им се допаѓа ова.
 12. Mr. Right

  Mr. Right Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 септември 2015
  Пораки:
  2.038
  Допаѓања:
  71.231
  Пол:
  Машки
  Или само едноставно ќе си пуштиш во инкогнито за да не се замараш со горенаведените примери. :P
   
  На Sandrin4, Fallen.Angel и dzeliii им се допаѓа ова.
 13. winter flower

  winter flower Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 ноември 2016
  Пораки:
  478
  Допаѓања:
  12.200
  Пол:
  Женски
  Ова беше од темата колку често гледате порно :lol: сори ама морав :*
   
  На BoyL му/ѝ се допаѓа ова.
 14. winter flower

  winter flower Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 ноември 2016
  Пораки:
  478
  Допаѓања:
  12.200
  Пол:
  Женски
  А ова е овдешен пост :) make a decision :)
   
  На BoyL, traveler, Someonespecial и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 15. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  8.949
  Допаѓања:
  52.644
  Пол:
  Женски
  @winter flower види го датумот на пишување на првиот коментар па на вториот. ;)
   
 16. winter flower

  winter flower Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 ноември 2016
  Пораки:
  478
  Допаѓања:
  12.200
  Пол:
  Женски
  Видов дека има година мислам дека луфта, ама стварно престана да гледаш порно?! озбилна сум!
   
  На BoyL му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  8.949
  Допаѓања:
  52.644
  Пол:
  Женски
  Многу работи кои ги имам напишано до пред една година, престанав да ги правам. :)
   
  На winter flower му/ѝ се допаѓа ова.
 18. ♣ Alba Viduam ♣

  ♣ Alba Viduam ♣ Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 септември 2016
  Пораки:
  328
  Допаѓања:
  2.152
  Пол:
  Женски
  Е што е ова сите коментирате, никој не кажува какви категории на видеа гледа.
  Не одете офтопик. :P
   
  На Spiceyourlife, traveler и BoyL им се допаѓа ова.
 19. winter flower

  winter flower Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 ноември 2016
  Пораки:
  478
  Допаѓања:
  12.200
  Пол:
  Женски
  Скрши го мразот :D
   
  На Spiceyourlife и Hristov им се допаѓа ова.
 20. ♣ Alba Viduam ♣

  ♣ Alba Viduam ♣ Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 септември 2016
  Пораки:
  328
  Допаѓања:
  2.152
  Пол:
  Женски
  Не гледам јас, just stopping by. :devil:
   
  На Spiceyourlife му/ѝ се допаѓа ова.