Катица Јанева поднесе оставка, уапсен Боки 13 (Ново: Уапсена и Катица Јанева)

Дискусија во 'Политика и настани' започната од Asdasovski, 15 јули 2019.

 1. N0NamE

  N0NamE Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2015
  Пораки:
  560
  Допаѓања:
  2.128
  Пол:
  Машки
  Креваат прашина само ова е веќе видено не е нешто ново, ова е сценарио за да види народот дека оваа власт работи не спие во наводници и дека никој не штити како викаат секое чудо за три дена така и ова и после како ништо да не било.
   
  На Peperutce1115, Rama, tamche995 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 2. Amelia

  Amelia Популарен член

  Се зачлени на:
  12 септември 2010
  Пораки:
  983
  Допаѓања:
  710
  Зарем таа рекетарела бизнисмени?
   
 3. Justicija

  Justicija Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 август 2017
  Пораки:
  2.945
  Допаѓања:
  11.698
  Пол:
  Женски
  Соучесник !!!!
   
  На Rama, Tajnaotrovna и DanceT им се допаѓа ова.
 4. Asdasovski

  Asdasovski Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 април 2019
  Пораки:
  1.252
  Допаѓања:
  1.593
  Oвoј циркуз вo Мaкедoнијa ќе трaе уште 10 гoдини и пoвеќе, oвa се штo се случувa е трoјaнски кoњ oд нaдвoр, ние сме сaмo тoпoвскoтo месo, бoки кo бoки нo oвoј е 13... Кaј се другите 12 е прaшaњетo.
   
  На Rama и Amelia им се допаѓа ова.
 5. John Snow

  John Snow Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  2.927
  Допаѓања:
  37.526
  Пол:
  Машки
  Е од кај знаеш па ти :D Лила ќе иде да рекетира молим ти се:rofl:
   
  На Tajnaotrovna му/ѝ се допаѓа ова.
 6. N0NamE

  N0NamE Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2015
  Пораки:
  560
  Допаѓања:
  2.128
  Пол:
  Машки
  Е од кај знаеш може не и успеало кај банкарот :rofl: па да си ја проба среќата на друго место и јас би сакал некоја таква рекет да ми напраи (hollest) :P
   
  На Rama, Tajnaotrovna и John Snow им се допаѓа ова.
 7. John Snow

  John Snow Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  2.927
  Допаѓања:
  37.526
  Пол:
  Машки
  Лилица може евентуално да ги потроши парите добиени од рекет,ама да рекетира тешко:rofl:
   
  На Rama и Tajnaotrovna им се допаѓа ова.
 8. N0NamE

  N0NamE Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2015
  Пораки:
  560
  Допаѓања:
  2.128
  Пол:
  Машки
  Јас мислам оти нема потреба да рекетира уопште има она јаки спонзори :mm: што само и вадат муабети на жената. :D
   
  На Rama му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Justicija

  Justicija Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 август 2017
  Пораки:
  2.945
  Допаѓања:
  11.698
  Пол:
  Женски
  А Нуланд? Го читате вие воопшто геровски?
  200000 € и лапнале на жената , ја насамариле
   
  На Rama, Tajnaotrovna и sjdgo им се допаѓа ова.
 10. sjdgo

  sjdgo Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јули 2015
  Пораки:
  5.663
  Допаѓања:
  14.035
  Пол:
  Женски
  Прочитај во написите на Героски, таму и ја спомнува улогата и не ја претворајте темава во мјф 2.
  @Justicija ме претече.
   
  На Rama, Tajnaotrovna, Justicija и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 11. John Snow

  John Snow Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  2.927
  Допаѓања:
  37.526
  Пол:
  Машки
  Е баш сеа мислев да го читам Геровски
   
  На Tajnaotrovna му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Asdasovski

  Asdasovski Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 април 2019
  Пораки:
  1.252
  Допаѓања:
  1.593
  Лилa aкo рекетирaлa дo сегa ќе јa уaпсеa, туку не ги aпси кики и фрики тoест фрoсетo и кирaцoт, бoки мoже aмa oвие никaкo oти пaдa влaдa :rofl:
   
  На Rama му/ѝ се допаѓа ова.
 13. темјанушка

  темјанушка Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2015
  Пораки:
  219
  Допаѓања:
  1.071
  Колку е страшен во муцето :o8-|

  И торбите му ги носат :rofl::lol:
   
  На Rama, Tajnaotrovna и Asdasovski им се допаѓа ова.
 14. Asdasovski

  Asdasovski Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 април 2019
  Пораки:
  1.252
  Допаѓања:
  1.593
  Бoки пoчнa дa гличи и се сскa нa Вилмa, леле дa не стaне жмрoњ сегa. :rofl:
   
 15. Justicija

  Justicija Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 август 2017
  Пораки:
  2.945
  Допаѓања:
  11.698
  Пол:
  Женски
  Па ако не го читаш што поставуваш глупави прашања и не си запознаен со случајот
  Ај запознај се и коментирај
   
  На Rama, DanceT и sjdgo им се допаѓа ова.
 16. N0NamE

  N0NamE Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2015
  Пораки:
  560
  Допаѓања:
  2.128
  Пол:
  Машки
  Многу ослабел бе јаден он, да не почнал да се дрогира Боки наш.:lol:
   
 17. Amelia

  Amelia Популарен член

  Се зачлени на:
  12 септември 2010
  Пораки:
  983
  Допаѓања:
  710
  Леле како оди како на модна писта

  Од каде му на Боки толку пари? Како може едно педерасрично типче што лакира нокти да рекетари? Неговите да не се многу богати, ама пак не се познати?
   
  Последна измена од модератор: 16 јули 2019
 18. Elisabeth

  Elisabeth Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2016
  Пораки:
  1.123
  Допаѓања:
  4.130
  Пол:
  Женски
  Баш како на модна писта:rofl: Ахх Боки арен си беше порано кога се глупираше со фустаните и песните, што му текна бизнисмен и хуманитарец да глуми:D
   
  На Rama и Rosie333 им се допаѓа ова.
 19. Asdasovski

  Asdasovski Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 април 2019
  Пораки:
  1.252
  Допаѓања:
  1.593
  Негo oдaмнa гo oбвинувaaт зa криминaл гo oбвинувaa и вo србијa.
   
 20. orevokrsacka

  orevokrsacka Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2013
  Пораки:
  1.096
  Допаѓања:
  3.835
  Мене па ми е мисла како еден ваков пребањат и европски настроен тип ќе се вклопи во Шутка. Нема таму такви. Сигурно ко ќе излези ќе биде "нов" човек.
   
  На Peperutce1115, Rama и sjdgo им се допаѓа ова.