1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Кат Грахам (Kat Graham)

Дискусија во 'Групи и изведувачи' започната од sara333, 8 март 2013.

 1. sara333

  sara333 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 октомври 2012
  Пораки:
  94
  Допаѓања:
  27
  Katerina Alexandre "Kat" Graham (родена на 5 Септември 1989 во Женева) е Американска актерка, модел, пејачка и танчерка.Позната е по нејзината улога како Bonnie Bennett во серијата ''The Vampire Diaries''.Мене ми е омилена пејачка и глумица и мислам дека има навистина добар талент за пеење(се разбира и за глумење) :D . Омилени нејзини песни ми се: http://www.youtube.com/watch?v=iUB0cM-Yf6E http://www.youtube.com/watch?v=X9xCSMPj02k Дали ја слушате оваа пејачка и која ви е омилена песна од неа?
   

  Прикачени фајлови:

  На mileystar му/ѝ се допаѓа ова.
 2. CocoLady

  CocoLady Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 декември 2012
  Пораки:
  243
  Допаѓања:
  112
  Ја имам слушано и многуу ми е убава :) Инаку најубава песна ми е "Putt your graffiti on me" а најдобар филм од неа "Honey 2 " :rock:
   
 3. Dream-Girl

  Dream-Girl • The insomniac dreamer • Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  13.969
  Допаѓања:
  140.812
  Пол:
  Женски
  Ја слушам "Put your graffiti on me" омилена,а и мислам најдобра песна и е.
  Како да не ја слушам кога имењачка ми е. 8)
   
 4. BojanaLegija

  BojanaLegija Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2014
  Пораки:
  186
  Допаѓања:
  63
  Ја сакам неа и нејзината улога како Бони Бенет во вампирски дневници, но не сум се запознала со нејзината музичка кариера. Во слободно време би одвоила 2-3 сати за нејзините песни, се надевам дека ќе ми се допаднат. :) :) :)