Каубојски стил и акцесорис

Дискусија во 'Мода и стил' започната од rossonerka, 7 август 2011.

 1. pamelche

  pamelche Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2011
  Пораки:
  3.679
  Допаѓања:
  11.374
  Да, ама зимни чизми? :?:

  Инаку како што кажав ми се допаѓа, ме потсеќа на Џони Деп :wasntme:
   
 2. the.vampire.girl

  the.vampire.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2012
  Пораки:
  876
  Допаѓања:
  1.488
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  Од овој стил немам баш ништо, а интересен е.
   
 3. Hkikica

  Hkikica Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јуни 2012
  Пораки:
  989
  Допаѓања:
  672

  Прикачени фајлови:

 4. buterfly.fly.away

  buterfly.fly.away Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 март 2012
  Пораки:
  152
  Допаѓања:
  19
  каде можам да најдам каубојски чизми и машки дека на другар му требаат :)
   
 5. axl-babe

  axl-babe Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2013
  Пораки:
  451
  Допаѓања:
  576
  ааа, многу ми се допаѓа каубојскиот стил :inlove: