1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Кафе муабет за мајки

Дискусија во 'Канта' започната од ivanovicka, 5 јули 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ivanovicka

  ivanovicka Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 март 2012
  Пораки:
  395
  Допаѓања:
  222
  Се мислев да ја отворам оваа тема , ама ако не оди овде тогаш слободно може да се избрише .Број еден ни се бебушките и постојано зборуваме за нив, но некако имам чувство дека сме малку занемарени ние мамичките и дека сме заборавиле на себе (оправдано )ама еве и тема за нас .Овде муабетчиња за се што ви тежи , за интимни муабетчиња, за чувствата кои ги имаме , нервози и секирации , радости и убави нешта, за негата и психата , ама баш за сеееееееее околу мамичките......ако не иде бришете ...... :*

  пукајте мамички .... ;)
   
 2. ljubicicaa

  ljubicicaa Популарен член

  Се зачлени на:
  14 декември 2010
  Пораки:
  1.540
  Допаѓања:
  552
  еххе баш сабајле си мислев како немаме една ваква тема, за да си муабетиме и ние мајките, и тоа сакав да прашам нешто а се мислев кај да го пишам, еххех
  ама сега заборавив шо :( :lol:
  ајде штом ми текне ке пишам,
  супер ивановичка :*
   
 3. Ariel

  Ariel Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  5.645
  Допаѓања:
  91.124
  Драги мајки,

  Диксусијата поврзана со бебињата и децата може да се одвива во соодветните теми во категориите Бебе и Дете. Доколку за одредено прашање нема соодветна тема, слободно отворете нова.

  Во категориите во кои има општи теми за муабет, дискусијата во другите теми замира. Цела категорија е сведена на една тема, па ако чита некој кој има потреба од мислење за некоја конкретна тема, многу тешко би се снашол - а токму тоа е целта на форумот.

  Разговорите може да се одвиваат и по ЛП, или на Чет.

  Да се потрудиме да го направиме форумот лесно достапен и применлив и за нас, и за оние кои ќе се зачленат во иднина.

  Благодарам за разбирањето.

  Поздрав,
  Ариел
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.