1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Кафе со маслац ( путер)

Дискусија во 'Диети' започната од A.n.g.e.l.a.V, 5 март 2015.

 1. A.n.g.e.l.a.V

  A.n.g.e.l.a.V Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2012
  Пораки:
  803
  Допаѓања:
  2.402
  Пол:
  Женски
  Слушнав дека овој пијалок е доста популарен. Наутро во првото кафе се додава 2 лажички путер без сол. Ова го препорачуваат за енергија, за зацвртсување на мускулите, па дури и за слабеење.. Доста заситува, велат дека е енергетска бомба, и дека за 15 дена можат да се изгубат дури до 10кг. Мастите кои ѓи внесувате со овој пијалок, ѓи топи мастите во нашето тело.Што мислите вие за ова? дали некој од вас го има пробано?