1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Кај Ана (Код Ане )

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од AngelOfArh, 13 октомври 2012.

 1. AngelOfArh

  AngelOfArh Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 септември 2011
  Пораки:
  16.078
  Допаѓања:
  89.408
  Пол:
  Женски
  Не знам за вас ама јас многу ја сакам како готви, малку нетипично за нашето поднебје, но секогаш учам нешто од неа. Е сеа не ми се допаѓа синхронизацијата бидејќи не ги преведуваат продуктите правилно и многу е нетипичен гласот за неа, она има многу помелодичен глас кој не е толку пренасилен како овој на Сител, мислам дека Љуткова ја синхронизира ама не сум сигурна.
  Ако темава е дупла само кажете ми каде ја има и оваа може слободно во канта
   
 2. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.900
  Убав и специвичен и е начинот на готвење....за ова нашево поднебје...
   
 3. Dala

  Dala Популарен член

  Се зачлени на:
  17 септември 2012
  Пораки:
  1.512
  Допаѓања:
  1.890
  Убаво,ама гласот ич не ми се допаѓа.Ради тоа не ни сакам да ја гледам. :tmi: :tmi: :tmi:
   
 4. AngelOfArh

  AngelOfArh Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 септември 2011
  Пораки:
  16.078
  Допаѓања:
  89.408
  Пол:
  Женски
  И мене ич не ми чини гласот, премногу е напорен за една таква емисија, а прави релативно лесни рецепти. Имав прилика да ја гледам без синхронизација и искрено воопшто не е таква каква што ја синхронизираат, а башка што пола производи грешка ги преведуваат. Боли глава. Претежно прави лесни рецепти, што можеш да си ги напраив сам, ако отидеш на шопинг во Веро, само таму можам да ги најдам производите кои таа ги користи. Не ми се свиѓаат рецептите со риба, обично користи и млеко или млечни производи а мене ич не ми иде млеко и риба. Прави исклучително интересни слатки кои многу лесно може да се направат дома, и честопати сум ги правела. Сестра ми еднаш виде едни макарони со сос од патлиџан, лук и мајчина душичка, и сега секој втор ручек и се овие макарони :lol: