Квалитетни патики

Дискусија во 'Мода и стил' започната од arwen, 31 март 2010.

 1. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.758
  ^ Ааааааа Брајт. Одличен избор. Со здравје да си ги носиш. Кент вејт ту сии како ти стојат ;)
   
 2. Bright

  Bright Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.547
  Допаѓања:
  5.488
  Фала Хипи! :*
   
 3. BrokenHeartedGirl

  BrokenHeartedGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 мај 2010
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Адидас и Nike.. odlichen izbor ;) :D
   
 4. Miss-Independent

  Miss-Independent Популарен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2010
  Пораки:
  2.292
  Допаѓања:
  5.645
  u makedonija nike se pokvalitetni od adidas zasto nike gi uvezuvaat a adidasot tuka kaj nas gi pravat imaat licenca i se sklj klasa,100% vi kazuvam bratuced moj raboti vo fabrikata nivna...ja poveke gi sakam modelite na adidas od tie na nike poubavi mi se na izgled ama obicno od stranstvo gi zemam,taka da ako kupuvate adidas kupuvajte gi od stranstvo ako ste vo moznost ,baska i poevtini im se i cenite ;)
  a kaj nas kvalitetni se i lacoste a mozat da se najdat i interesni modeli nivni.
  i toa vo salata boris trajkovski se istite od adidas nike i lacoste samo so se outlet :)
   
 5. LadyStyle

  LadyStyle Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2010
  Пораки:
  166
  Допаѓања:
  121
  Speechless а знаеш од каде ги купи?
  Ја сакам такви да си купам ама незнам од каде точно...
  Фала однапред :P
   
 6. LaRuz

  LaRuz Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2010
  Пораки:
  136
  Допаѓања:
  26
  Пол:
  Женски
  definitivno startki si gi kupiv pred dve godini i super mi se i reebok ima ubavi kozni patiki a i ne se skapi :D
   
 7. velesanka

  velesanka Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2009
  Пораки:
  1.551
  Допаѓања:
  1.548
  Converse дефинитивно.. :)
   
 8. Wind

  Wind Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2010
  Пораки:
  76
  Допаѓања:
  27
  Nike дефинитивно... Другите некако ми се ептен катастрофа.
   
 9. thatsmysecret

  thatsmysecret Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 мај 2010
  Пораки:
  452
  Допаѓања:
  214
  Ја до сега 5 пара патики од Roxy сменив и едноставно ги обожавам!!! :l:
  Во мај си купив од Nike високи, па да видиме они како ќе издржат, сите ги фалат а јас немам искуство хаха :lol:
   
 10. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.726
  Допаѓања:
  5.142
  Сега си купив nike па рано е да кажам...
   
 11. karina8

  karina8 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2010
  Пораки:
  4.099
  Допаѓања:
  5.538
  Од адидас сум презадоволна , ама од странство ми беа купени .Сега си купив најк од нашите продавници , па 1 месец ги имам уште рано е да кажам ќе видам како ке се покажат :)
   
 12. mims-89

  mims-89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 мај 2010
  Пораки:
  6.488
  Допаѓања:
  24.030
  Ги имам овие патики скоро една година и сум презадоволна од нив, од тука ги имам купено и секогаш купувам адидас и сум многу задоволна, незнам од каде тоа дека имале лиценца и ги правеле кај нас... хммм не верувам, а исто така и имам информација дека секаде во светот имаат иста цена, е сеа дали тоа функционира исто и со попустите незнам стварно =)
   

  Прикачени фајлови:

 13. karina8

  karina8 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2010
  Пораки:
  4.099
  Допаѓања:
  5.538
  бАш такви си барав и јас , ама не најдов и бидејќи итно ми требаа морав да купам најк ... Може да ми кажеш од кај ги купи и цена ? :)
   
 14. mims-89

  mims-89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 мај 2010
  Пораки:
  6.488
  Допаѓања:
  24.030
  Ги купив од адидас од рамстор тогаш беа 4000 и нешто, а една другарка ги купи пред еден месец исто од адидас од рамстор 3500, сега може да се уште намалени позз
   
 15. princessofthedark

  princessofthedark Популарен член

  Се зачлени на:
  15 април 2010
  Пораки:
  1.018
  Допаѓања:
  141
  адидас мислам дека се наквалитетни
   
 16. karina8

  karina8 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2010
  Пораки:
  4.099
  Допаѓања:
  5.538
  фала мн :)
   
 17. dmstojkovska

  dmstojkovska Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 декември 2009
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  1
  според мене КОНВЕРС се најдобра марка на патики квалитетни се а и имаат убав изглед добро сеа знам дека се малце скапи ама ти се исплати да ги купиш бидејки траат еве јас купив и ми траеа 4-5 години сеа гледам имаат убави стартки (ке глеам да си купам) ;)
   
 18. SpoiledBaby

  SpoiledBaby Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 април 2010
  Пораки:
  880
  Допаѓања:
  280
  море вакви да има кај нас одма ги земам ич не и се мислам :)
   

  Прикачени фајлови:

  • g12064_F_t1.png
   g12064_F_t1.png
   Големина на фајлот:
   24 KB
   Прегледи:
   182
 19. karina8

  karina8 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2010
  Пораки:
  4.099
  Допаѓања:
  5.538
  вакви изти видов во струмица ,пред месец-два коа си купував патики :)
   
 20. veri

  veri Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2010
  Пораки:
  3.061
  Допаѓања:
  1.468
  Според мене Адидас се најквалитетни. Цел ден си во нив и нозете пак не те болат :)