Квалитетни патики

Дискусија во 'Мода и стил' започната од arwen, 31 март 2010.

 1. ALISA0000

  ALISA0000 Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 февруари 2014
  Пораки:
  4.295
  Допаѓања:
  30.540
  саломон патки
  images.jpg
  кој сака 39ка имам неотворени
   
 2. LovelyGirl3

  LovelyGirl3 Популарен член

  Се зачлени на:
  28 јули 2013
  Пораки:
  695
  Допаѓања:
  3.109
  Пол:
  Женски
  Јас нарачав Vans ComfyCush патики онлајн од Sport M, беа на пола цена, 2,390.
  Нарачувал некој од таму и какво искуство има? Ми е страв да не ми донесат некој фејк,зошто цената е ептен ниска за Vans
   
 3. verce 1994

  verce 1994 Активен член

  Се зачлени на:
  21 февруари 2018
  Пораки:
  53
  Допаѓања:
  12
  Пол:
  Женски
  кај да најдам патики макс аир
   
 4. Ketchup

  Ketchup Horn of the Deer Член на тимот

  Се зачлени на:
  23 декември 2014
  Пораки:
  4.802
  Допаѓања:
  36.563
  Пол:
  Машки
  Ако мислиш на Nike Air Max 90, би требало да има во продавницата на Nike, а имаш и во Buzz.
   
 5. verce 1994

  verce 1994 Активен член

  Се зачлени на:
  21 февруари 2018
  Пораки:
  53
  Допаѓања:
  12
  Пол:
  Женски
  кај да најдам во скопје
   

  Прикачени фајлови:

 6. Ina V

  Ina V Активен член

  Се зачлени на:
  11 февруари 2020
  Пораки:
  52
  Допаѓања:
  345
  Пол:
  Женски
 7. italiangirl11

  italiangirl11 Активен член

  Се зачлени на:
  15 ноември 2019
  Пораки:
  104
  Допаѓања:
  86
  Пол:
  Женски
  dali ima nekoj naracano od buzz onlajn i kakvo mislenje imate za niv ? dali se profesionalni i i sl?
   
 8. macysh

  macysh Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2010
  Пораки:
  987
  Допаѓања:
  593
  Мој другар неодамна нарача за прв пат 2 пара и е задоволен од услугата како што ми кажа. Од квалитет ќе видиме, нема кај да ги уништи сега патиките во карантинов :D
  Јас онлајн сум нарачувала од Спорт М и сум задоволна.
  Назад на темава, Nike ми се број еден, верен фан сум им од 15 години. И верувале или не сега имам 23 и бидејќи се` уште носам ист број , ги чувам првите и не се искинати воопшто и ги носам за до продавница :D од најк сум дефинитивно презадоволна и имам патики и зa трчање и air max, секакви...
  Исто имам позитивно искуство со New Balance и Reebok, но поретко сум купувала.
  Адидас - чиста катастрофа биле за мене.... сум купила 3 пати од 3 различни продавници ( едните не беа од Мк) и беа тотален промашај и фрлени пари.
   
  На italiangirl11 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. *Amethyst*

  *Amethyst* Популарен член

  Се зачлени на:
  14 мај 2016
  Пораки:
  944
  Допаѓања:
  7.236
  Пол:
  Женски
  Јас не знаев за квалитетна патика се додека не си купив од Биана. Кожни и лесни за носење.
  Не сум по спортски тип за патики па за тие што исто не се по такви модели топло ви препорачувам да ѕирнете таму :)
   
  На Regina.Phalange му/ѝ се допаѓа ова.
 10. IceBaby

  IceBaby Нов член

  Се зачлени на:
  23 април 2020
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  12
  Пол:
  Женски
  Podobri i poudobni od Converse nema da najdete nikade. Gi imam 33 para doma :lol:
   
  На italiangirl11 му/ѝ се допаѓа ова.
 11. italiangirl11

  italiangirl11 Активен член

  Се зачлени на:
  15 ноември 2019
  Пораки:
  104
  Допаѓања:
  86
  Пол:
  Женски
  nosam 36ka i mn mala mi ja prai nogata ... duri i smesna :( a mn gi sakam bi kupila u razlicni boi ama uf
   
 12. IceBaby

  IceBaby Нов член

  Се зачлени на:
  23 април 2020
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  12
  Пол:
  Женски
  Jas nosam 39ka a converse 37,5. Majka mi od mala mi kupuvase i seuste mi se omileni :)
   
 13. italiangirl11

  italiangirl11 Активен член

  Се зачлени на:
  15 ноември 2019
  Пораки:
  104
  Допаѓања:
  86
  Пол:
  Женски
  ako ti nosis 37ka u starki ja znaci 35ka kje trebam;(;(;(
  epten loso sedi, barrm na mene ne mi se sfigjaat .. a site vikaat na mala noga najubavo sedat ama ne e taka
   
 14. delevingne

  delevingne Популарен член

  Се зачлени на:
  26 август 2014
  Пораки:
  524
  Допаѓања:
  1.000
  received_537251040270090.jpeg
  Каде можам да најдам патики како на сликата ?
   
 15. Dea.1519

  Dea.1519 Активен член

  Се зачлени на:
  9 септември 2019
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  11
  Пол:
  Женски
  Dali nekoj znae dali denes raboti Sport Vision outletot kaj krstot?
   
 16. Lea.Messi

  Lea.Messi Популарен член

  Се зачлени на:
  14 мај 2012
  Пораки:
  139
  Допаѓања:
  1.441
  Бев денес во интерспорт во визбегово, и да ви кажам ги има сите нови модели со бројчиња со се и имаше 20 посто попуст на новата колекција
  А вчера се мавтав по гтц и как турските згради во оутлетите врска немат ни броеви ни избор
   
 17. anggell

  anggell Популарен член

  Се зачлени на:
  2 ноември 2011
  Пораки:
  1.052
  Допаѓања:
  1.420
  Пол:
  Женски
  Мене омилени ми се старки, некако најудобни ми се, до сега сите ми се ниски, ми се допаѓаат и високи ама поради слаби нозе што имам не ми се допаѓа како ми стојат.

  Сега меркам скечерс како многу фалени сакам да купам и едни такви.