Квалитетни патики

Дискусија во 'Мода и стил' започната од arwen, 31 март 2010.

 1. Iva-Sliva

  Iva-Sliva Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  223
  Допаѓања:
  42
  Најк дефинитивно... [​IMG] јас имам вакви и душата им ја извадив... :$
   
 2. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.083
 3. karina8

  karina8 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2010
  Пораки:
  4.099
  Допаѓања:
  5.538
  последно овие ги купив
   

  Прикачени фајлови:

  • Nike_Shoes.gif
   Nike_Shoes.gif
   Големина на фајлот:
   115,4 KB
   Прегледи:
   380
 4. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.758
  [​IMG]
  Имам Пума скоро три години и искрено, како нови се. А нон-стоп ги носам.
  [​IMG][​IMG][​IMG]
   
 5. Lizalka

  Lizalka Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  85
  Не се овие детски со две лепенки? :wasntme:
   
 6. LovelyGirl

  LovelyGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2010
  Пораки:
  1.547
  Допаѓања:
  285
  Пол:
  Женски
  Во план сум да си купам најк патики ....мислам дека се мн квалитетни...дали може некој да ми каже која цена се движи за овие патики и каде има продавници...поточно во источна македонија...или во Штип дали има продавница... :)
   
 7. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.908
  Денес си земав вакви [​IMG]
  И вакви само црно -бели [​IMG] И валда ќе се покажат како добри . Најмногу ми се свиѓаат најк , добро се покажале :)
   
 8. Lizalka

  Lizalka Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  85
 9. Iki.Olsen

  Iki.Olsen Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2010
  Пораки:
  434
  Допаѓања:
  114
  Квалитетни патики
  Најк,Адидас,Пума,ДС
  Лани зимото си купив ДС Немат а речено.
  оваа лето си купив летни Пума патчиња закон се.
  Сеа ке си купувам во Август вајда ке бидат Рокси или ДС зависи какви ке најдам на попуст ;)
   
 10. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.758
 11. Bright

  Bright Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.547
  Допаѓања:
  5.488
  ^ аууу мразам вакви патики!

  Иначе Карина8 - добра избор, јас имав такви (само со три лепенки)*, црни скрос, и 2 години мн добро ме служеа ;)

  Иначе патиките од Рокси или ДЦ ми се прејаки за гледање, ама и не за носење - мн ми се шарени, а јас сум едноставна така да не ми одговараат со облеката :)
   
 12. RedRose97

  RedRose97 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јули 2010
  Пораки:
  357
  Допаѓања:
  158
  MAT STAR земи си! Супер квалитетни, јас ги носам отсекогаш а плус се супер ефтини. Јас последните патики ги купив пред 2 години ги земав и сега се гланц нови немаат ни пукнатина и уште ги носам :y:
   
 13. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.758
  Не дека јас ги обожавам. Напротив, груби ми се. Ама квалитетни се.
  А има некој носено Ванс?
  [​IMG]
   
 14. karina8

  karina8 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2010
  Пораки:
  4.099
  Допаѓања:
  5.538
  И моиве се со три лепенки , и немаат шарено позади туку само знакот најк си стои :) сликава ја најдов од нет , скоро исти се со моите само некои ситни детали се разликуваат ;)
   
 15. OzzyAngel

  OzzyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  17 март 2010
  Пораки:
  1.884
  Допаѓања:
  1.215
  Квалитетни патики за мене се само едни- NIKE!!! ;) ;) ;)
   
 16. Speechless

  Speechless Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  3.289
  Допаѓања:
  1.814
  Пол:
  Женски
  Јас имам и мислам дека ми се купено уште пред 3 години,и више ако не [​IMG] вака нешто слични се,и сеуште се како нови.
   
 17. Rozich

  Rozich Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2010
  Пораки:
  1.191
  Допаѓања:
  1.077
  [​IMG]
  Сакав вакви и отидовме до трговски со мајка ми (ова беше пред 1 година,не знам точно),прашувам колку пари,дечкото ми вика 6.000..И јас и мајка ми :o .Мајка ми ми вика јас не давам толку пари .И на крај даде 2.000 и нешто за старки од Конверс.Грешка направивме ама ај. :)
   
 18. LovelyGirl

  LovelyGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2010
  Пораки:
  1.547
  Допаѓања:
  285
  Пол:
  Женски
  Патките се многу убави...вреди да се дадат толку пари....бар знаеш зошто си ги дала... :)
   
 19. parisheroinstars

  parisheroinstars Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јули 2010
  Пораки:
  215
  Допаѓања:
  25
  5,350 денари дадов за патикиве. Не се каам зошто многу ми се убави и многу си ги сакам. :angel:
  Инаку, има и лепенки во пределот на глуждот. ;)
   

  Прикачени фајлови:

 20. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.758
  Вредат за парите, верувај.
  Конверс имаат квалитетни патики, но нивните СТАРКИ не можеш да ги споредуваш со овие патики што ги имаш постирано (во однос на квалитетот). Сепак, старка си е старка: платно и гума.