Квалитетни патики

Дискусија во 'Мода и стил' започната од arwen, 31 март 2010.

 1. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.068
  Допаѓања:
  6.342
  Пол:
  Женски
  Што мислите за Њу Баланс?
  Имам слични вакви ги купив скоро пред една година и задоволна сум.
  Моите се вакви слични
  [​IMG] :)
   
 2. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.164
  Допаѓања:
  26.879
  Јас имам конверс платнена патика. Ги купив минатото лето ама ги носев кај што стигнав... И на планинарење и за излегување. Не ги соблеков. Како нови се. Малку само напукнаа од страните ама скоро не се ни познава, сите старки пукаат така. Ги купив 3 700 и ич не жалам.
  Сега гледам низ Велес во продавниците се продаваат конверс по 1 000 денари :^) И сите се потераа да си купат. А нема шанси да е оригинал конверс макар и обична платнена патика а да е 1 000 денари. Фалш некој се, ама ако, мкне рајата мака нема.
   
 3. aNy-to

  aNy-to Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јули 2010
  Пораки:
  1.047
  Допаѓања:
  388


  Имам и јас слични,задоволна сум сега за сега,но искрено ги немам многу носено затоа што имам повеќе и ги менувам.
   
 4. Speechless

  Speechless Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  3.289
  Допаѓања:
  1.814
  Пол:
  Женски
  А препорака.. Треба да купувам сега патики, ама не многу скапи.. До кај 3500.. Дали ќе можам да најдам високи.. Или No way :x ?
   
 5. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.908
  Спичлес , ако имаш од кој да нарачаш преку интернет ќе најдеш за минимум 1000 и нешто денари високи , кои ги нема овде :) А за продавнициве не знам . Пред 3 недели во Белград бев и имаше ефтини високи патики по продавниците :)
   
 6. anickata

  anickata Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 април 2010
  Пораки:
  716
  Допаѓања:
  71
  Квалитетни патики дефинитивно DC и ADIDAS :) пред некој ден си купив високи ADIDAS и ги платив 3400 така да да си провериш во нивните продавници :lol: :*
   
 7. marieheart

  marieheart Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 август 2010
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  0
  Хуху ... Патики..
  :l: :l: :l: :l: :l: :l:
  Пред 1 месец си земав едни АДИДАС :$
  Ја надополнив мојата колекција од Конверс и Пума со нив Прекрасни се !!!! :angel:
   
 8. LovelyGirl

  LovelyGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2010
  Пораки:
  1.547
  Допаѓања:
  285
  Пол:
  Женски
  Вакви си купив и јас ..само наместо розево црно знакче и со три лепенки...па ке видеме како ке се покажат... :)
   
  На karina8 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. macaaaaa

  macaaaaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 август 2010
  Пораки:
  340
  Допаѓања:
  254
  Тhe best
   

  Прикачени фајлови:

  • pp.jpg
   pp.jpg
   Големина на фајлот:
   126,4 KB
   Прегледи:
   287
  На elenaklasik му/ѝ се допаѓа ова.
 10. karina8

  karina8 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2010
  Пораки:
  4.099
  Допаѓања:
  5.538
  и моите се исто со 3 лепенки ..сликава е од нет најдена :) а инаку друго е се скроз исто и бојата се , само што моиве се со три а овие со две лепенки ..сега за сега супер се , па ќе видиме за понатаму ;)
  Ти колку ги плати :?:
   
 11. lylaby

  lylaby Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2010
  Пораки:
  598
  Допаѓања:
  192
  Пол:
  Женски


  Имам и јас слични,задоволна сум сега за сега,но искрено ги немам многу носено затоа што имам повеќе и ги менувам.[/quo
  А колку чинат овие патики и дали за трчање се комотни ??
   
 12. mims-89

  mims-89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 мај 2010
  Пораки:
  6.488
  Допаѓања:
  24.030
  Овие за трчање се најдобри стварно, а колку чинат незнам... јас имам вакви одамна купено кои ги користам само за вежбање и такви работи, многу ми се комотни!
   
 13. LovelyGirl

  LovelyGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2010
  Пораки:
  1.547
  Допаѓања:
  285
  Пол:
  Женски
  3500ден..беа намалине...од 3800 на 3500...се надевам дека добро ке ги износам....многу ги засакав... :inlove: ..ти твоите колку ги купи...
   
 14. karina8

  karina8 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2010
  Пораки:
  4.099
  Допаѓања:
  5.538
  јас моите 3800 ги земав , негде почетокот на јуни ;) Супер ми се за шетање, а и стартките на конверс ми се мн удобни ..сакам уште едни да земам само се двоумам дали пак конверс или адидас :)
  Инаку такво моделче ми го прави ќефот :inlove:
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На d.Darla, strangewoman, LovelyGirl и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 15. emilyemily

  emilyemily Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 септември 2010
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
 16. emilyemily

  emilyemily Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 септември 2010
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  gi imam belite gi kupiv 3600 mnogu se dobri i mnogu si gi sakam gi imam veke 4 meseci odlicni se samo ako nekoj planira da gi kupi slobodno perete gi vo peralna na studena voda nisto ne im e no nemojte da gi drzite predolgo vo topla voda (kako sto napravi majka mi :( ) ima delovi kade sto se mnogu nezni i ke se ostetat no koga se suvi nemaat gajle :)
   
 17. doktorka-an

  doktorka-an Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 мај 2010
  Пораки:
  1.078
  Допаѓања:
  333
 18. Nannaa

  Nannaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 март 2010
  Пораки:
  271
  Допаѓања:
  29
  http://catalogue.adidas.com/catalogue/c ... I-HOOP-MID
  Моментално ги имам овие ги купив пред 2 недели и стакло се патиките. е сеа малце поскапи се ама се исплаќаат. Ги обожавам :inlove:
  [​IMG]
   
 19. karina8

  karina8 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2010
  Пораки:
  4.099
  Допаѓања:
  5.538
  колку ги плати :?:
   
 20. analia13

  analia13 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јули 2010
  Пораки:
  141
  Допаѓања:
  31
  Nannaa i jas imam takvi patiki i stvarno mn se ubavi , a inache gi plativ 5000 den. ama mislam deka nemaat poveke od toj crniot model i jas koga gi zemav mi rekoa deka toa e posledniot par i nema poveke da nosat takvi.