1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Квалитет или квантитет?

Дискусија во 'Канта' започната од Baljum, 25 ноември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Baljum

  Baljum Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2010
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  М..за што повеќе би се одбрале..?
  Квалитет во вашиот плакар или квантитет..Што повеќе би одговарало на вашиот стил? :^) :)
   
 2. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.904
  Има тема со ист, потполно ист наслов. Темата ќе биде заклучена. Пред да отвориш тема, разгледај дали постои таква, не отварај дупли теми. И ќе те замолам да ги прочиташ правилата на форумот. :)

  Квалитет или квантитет?
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.