1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Кемер(Турција)

Дискусија во 'Патувања и одмори' започната од twilight123, 15 септември 2016.

 1. twilight123

  twilight123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 март 2012
  Пораки:
  600
  Допаѓања:
  498
  Пол:
  Женски
  Епа дали сте биле во Кемер и дали ви се допаѓа?
  Се наоѓа во областа Анталија и преубаво значи, центарот има многу работи и е голем и хотелите се преубави со all inclusive, водни спортови и вечерни забави