Кети Пери (Katy Perry)

Дискусија во 'Групи и изведувачи' започната од tijana97, 14 август 2010.

 1. tijana97

  tijana97 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 август 2010
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  0
  [​IMG]

  Учествувај во новиот спот на Кети Пери!
  Побарај ја искрата во тебе и сподели ја со светот!

  Што е твојата внатрешна „искра”? Што е она што ти дава сила, што те мотивира и што те прави посебен/а? Имаш ли некој талент, некој свој сон или некоја вештина што сакаш да ја споделиш со целиот свет? Ако имаш, тогаш си на вистинското место! Зашто Кети Пери за својот нов спот бара луѓе токму како тебе! Сними клипче и покажи зошто токму ти заслужуваш да бидеш во новиот спот на Кети и закачи го тука. Биди искрен/а, креативен/на, откачен/а, оригинален/а!
  И не заборавај да ги повикаш твоите пријатели да те гласаат! 20-те учесници чиишто клипчиња ќе собeрат најмногу гласови, ќе одат на снимањето на новиот спот на Кети Пери во живо!
  Со среќа!
   
 2. tijana97

  tijana97 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 август 2010
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  0
  (извинете за големите букви)
  ВЕ МОЛАМ ГЛАСАЈТЕ ЗА ОВА ВИДЕО МНОГУ ЌЕ МИ ЗНАЧИ ДА БИДАМ ВО СПОТОТ НА КЕЈТИ ЗАТОА ВЕ МОЛАМ ГЛАСАЈТЕ ЌЕ БИДАМ ПРЕСРЕЌНА!

  http://katyvideo.mk/video/GUg4kU_7gtM/

  ВЕ МОЛАМ ДА ГЛАСАТЕ, ЕВЕ КАКО:
  Се што требит да напрајте е да се регистрирате барем со точна ЕМАИЛ
  адреса и да ја активирате регистрацијата на неа и да гласате! ♥
   
 3. parisheroinstars

  parisheroinstars Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јули 2010
  Пораки:
  215
  Допаѓања:
  24
  :^) Woooow, талент!
   
 4. tijana97

  tijana97 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 август 2010
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  0
  знам не сум којзнае што ама... многу ми е важно :) :wasntme:
   
 5. parisheroinstars

  parisheroinstars Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јули 2010
  Пораки:
  215
  Допаѓања:
  24
  :D Првите 20 од Македонија одат на снимањето на спотот на Katy Perry, или..?
   
 6. tijana97

  tijana97 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 август 2010
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  0
  Да, да тие што имаат највеќе гласови :)
  може некој на помала возраст тука ако сака да се пријави :) ;)
   
 7. parisheroinstars

  parisheroinstars Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јули 2010
  Пораки:
  215
  Допаѓања:
  24
  Ако влегување во првите 20 значи запознавање со Кејти.. i'm in! :D
   
 8. tijana97

  tijana97 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 август 2010
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  0
  Дааа:)
  и друго најважно, ќе бидеш во спотот :)
  мило ми е :inlove:

  ИНАКУ ВЕ МОЛАМ ГЛАСАЈТЕ :)
   
 9. Lolipop23

  Lolipop23 Популарен член

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  4.076
  Допаѓања:
  18.910
  Пол:
  Женски
  Мене искрено не ме импресионира... никаков посебен талент. Не знам како би ја импресионирала неа. Подобро да си спремила некој танцов чекор отколку ова. :| Sorry
   
 10. parisheroinstars

  parisheroinstars Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јули 2010
  Пораки:
  215
  Допаѓања:
  24
  ^ најлошото е- тие што имаат највеќе гласови се во спотот. Имал или не талент..
   
 11. tijana97

  tijana97 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 август 2010
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  0
  Да, а знаеш како? праат лажни сметки..
  еден има 395 некаде гласови а имаше 495... тоа дека сто посто го откриле дека праи лажни сметки, али џабе.. и пресмешен е, трча ко педерче.. ( извинете на зборов)
  http://katyvideo.mk/gallery/?p=2
  Teenage Dream by ilovekaty е негово :worried:
  јас ќе играм фер победила или не.. :)
   
 12. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.350
  Ги изгледав сите видеа, и ретко кој ми остави добар впечаток. А и повеќето се на возраст од 10 години. |(
   
 13. parisheroinstars

  parisheroinstars Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јули 2010
  Пораки:
  215
  Допаѓања:
  24
  Добро, нема некој што бира кои видеа ќе бидат постирани на страната?
   
 14. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.904
  Тапа се сите ..едно асално немаше еј ..
   
 15. Speechless

  Speechless Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  3.282
  Допаѓања:
  1.809
  Пол:
  Женски
  Баш пред некој саат ја листав странава.
  Видеата се искрено за нигде, никој не покажува талент. а и + како што кажала ангелче
  10 годишно дете,се израдувало дека ќе иде на најнов спот на кети пери..
  Незнам што да ви кажам. Покажете малце талент, тоа и се бара .. (за кој што сака да иде)
   
 16. tijana97

  tijana97 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 август 2010
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  0
  знам никаков талент немаат, дури и јас со ролерките :P
  само што ги видов другите како се брукаат и реков ај можда ќе ме примат другиве полоши се.. :D
   
 17. veri

  veri Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2010
  Пораки:
  3.061
  Допаѓања:
  1.464
  Го видов твоето видео и без лутење ама најискрено мене ништо не ме импресионира, обично возење ролери, барем некоја интересна точка да имаш подготвено, некоја егзибиција :) Вака е многу досадно. Сори :wasntme:
   
 18. annii

  annii Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2010
  Пораки:
  2.909
  Допаѓања:
  3.078
  Точно.Се согласувам со Вери.Ако не пробај нешто играње,пеење ако имаш некој друг талент,а со ова не верувам дека ќе постигнеш нешто..
   
 19. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.897
  Ги гледав видеава, и не знам кој талент го има било кој од нив. Сите се влезени во некој филм, никој нешто асално да покаже. Не сакам никого да навредам, но за мене се бедни децава што мислат дека со правење филмчиња како одат, пијат, јадат, ќе постигнат нешто. Е да, имаше само едно видео што ми се допадна со цртање, некое момче/девојче ја црташе Кети Пери, само тоа ми се допадна. :)
   
 20. Smilly

  Smilly Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јули 2010
  Пораки:
  2.369
  Допаѓања:
  3.240
  Девојки а да ве прашам го пишувавте вашоит мибилен телефон :o или
  Сори на офф топик