1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Кети Пери (Katy Perry)

Дискусија во 'Групи и изведувачи' започната од tijana97, 14 август 2010.

  1. Offspring

    Offspring Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 јуни 2010
    Пораки:
    7.166
    Допаѓања:
    26.994
    Леле прееска видов една како рика без никаков сенс една песна од Кејти Пери на тие клипчињата... Ооооо Боже, спаси ги!!!!!!!
    |( |( |(
     
  2. Bright

    Bright Популарен член

    Се зачлени на:
    25 ноември 2009
    Пораки:
    2.547
    Допаѓања:
    5.516

    Аааааааа да! Овој да :)
     
  3. Offspring

    Offspring Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 јуни 2010
    Пораки:
    7.166
    Допаѓања:
    26.994
    Е за оваа зборував... Боже мој овие деца имаат ли родители, па тие родители да видат што прават децата нивни и како се бламираат низ интернетот |(
    http://www.youtube.com/watch?v=s1Bw4XBM ... r_embedded
    Брука на векот |(
    Па на делот my boyfriend don't mind it или како и да е, ми се повраќа од стапот за чукање ораси со фотошопиран нос |(
     
  4. Hipica

    Hipica Форумски идол

    Се зачлени на:
    31 декември 2009
    Пораки:
    14.369
    Допаѓања:
    14.818
    Добро, чекај сега, сериозно..... се има слушнато?
    Или при првиот обид си го оштети трајно сетилото за слух?
     
  5. wolf4e

    wolf4e Популарен член

    Се зачлени на:
    16 јануари 2010
    Пораки:
    2.285
    Допаѓања:
    1.894
    навистина е глупаво :o офспринг за делот за чукање ореви,не можам да се смирам од смеење :D
     
  6. Offspring

    Offspring Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 јуни 2010
    Пораки:
    7.166
    Допаѓања:
    26.994
    Излишни се зборови во случајов, само ова имам да кажам...
    [​IMG]
    Ако има Господ нека им помогне, а ако нема, нека се измисли, за овие мамлази да почнат да прават паметни работи во нивниот мал и траурено глуп животец.
    |(
     
  7. wolf4e

    wolf4e Популарен член

    Се зачлени на:
    16 јануари 2010
    Пораки:
    2.285
    Допаѓања:
    1.894
    добро нема некој да ги посоветува како пеат,вака да не се срамат :tmi: :D
     
  8. skygirl

    skygirl Истакнат член

    Се зачлени на:
    20 јуни 2010
    Пораки:
    575
    Допаѓања:
    153
    Добар е. Креативно нема што. :up:
    Не сум ги гледала другите, ама можам да претпоставам што “таленти“ се.
     
  9. k.i.m

    k.i.m Популарен член

    Се зачлени на:
    12 мај 2010
    Пораки:
    4.732
    Допаѓања:
    5.151
    Абе вие можете што сакате да зборувате за таа девојката на постираното видео ама неа не и е баш гајле, каква таква во првите е, па и има шанси да ја гледаме на тв со кејти пери :lol:
     
  10. Offspring

    Offspring Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 јуни 2010
    Пораки:
    7.166
    Допаѓања:
    26.994
    Вака па ама ме нервира кога ќе речете |( Брука е, нека ја има на ТВ ама со нешто квалитетно, а не да се резили овде и да биде предмет на потсмев |( Јас незнам, колку памет треба да имаш за да се резилиш така... Ама не е крива она, туку оној кој и кажал дека знае да пее |(
     
  11. k.i.m

    k.i.m Популарен член

    Се зачлени на:
    12 мај 2010
    Пораки:
    4.732
    Допаѓања:
    5.151
    Офи не велам јас дека знае да пее, и мене не ми е јасно од каде собрала толку гласови, ама ете, можеби ќе отпатува и покрај тоа што врска нема
     
  12. Offspring

    Offspring Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 јуни 2010
    Пораки:
    7.166
    Допаѓања:
    26.994
    И ти мислиш дека Кејти Пери ќе дозволи таков мамлаз да се појави во нејзиниот спот? |(
     
  13. k.i.m

    k.i.m Популарен член

    Се зачлени на:
    12 мај 2010
    Пораки:
    4.732
    Допаѓања:
    5.151
    Епа тогаш кејти пери не треба да земи никој од Македонија зашто сите се за никаде (особено овие првиве). И не ми е гајле што сака нека прави, ако сака нека ги земе сите па нека прават детска градинка секако не ја сакам ич, јас само оставив мислење на темава.
     
  14. OzzyAngel

    OzzyAngel Популарен член

    Се зачлени на:
    17 март 2010
    Пораки:
    1.884
    Допаѓања:
    1.223
    Ова со гласовите не е ок! Треба Кејти Пери да избере кој ќе оди, а не овде сите да гласаат пријатели и роднини и после таму само олоши и простотилук што ќе види Кејти?? Кој ќе го одбери??
     
  15. starfish

    starfish Популарен член

    Се зачлени на:
    31 јануари 2010
    Пораки:
    4.833
    Допаѓања:
    10.128
    Пол:
    Женски
    E јас ви го презентирам Бурим!!! На ова буквално рикнав од смеење.




    <object width="500" height="405"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/nBhr9E85fOQ?fs=1&amp;hl=en_US&amp;color1=0x006699&amp;color2=0x54abd6&amp;border=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/nBhr9E85fOQ?fs=1&amp;hl=en_US&amp;color1=0x006699&amp;color2=0x54abd6&amp;border=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="500" height="405"></embed></object>
     
  16. Offspring

    Offspring Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 јуни 2010
    Пораки:
    7.166
    Допаѓања:
    26.994
    Ова веќе не е за смеа :shake: Имам приметено како повеќе машки од помаливе генерации се пропедерчуваат. Не само ова и кај мене низ град многу почнува да ги има буквално со женски потези и однесување.
    Леле свашта, незнам повеќе што да кажам, незнам дали јас досега сум била слепа или генерацииве што доаѓаат се сите кој од кој :|
     
  17. starfish

    starfish Популарен член

    Се зачлени на:
    31 јануари 2010
    Пораки:
    4.833
    Допаѓања:
    10.128
    Пол:
    Женски
    Не си само ти што си приметила. Јас еве гледам помали девојчиња од мене, сега за средно што ќе бидат и што личат на повозрасни. Ама ај само да личеа, како се однесуваат, чудо е! Да не кажам и колку се хендикепирани во однос на слободно размилување, ама не и во однос на слободно однесување. Сестра ми ги вика деца на новата генерација, а јас би рекла на “заостанатата“ генерација.
    А видеава тука се само доказ за тоа.
     
  18. baguf4e

    baguf4e Популарен член

    Се зачлени на:
    17 мај 2010
    Пораки:
    3.080
    Допаѓања:
    6.747
    Пол:
    Женски
    Леле старфиш,ми го расположи денот.Буквално се пукнав од смеење,и мама ја разбудив дури...Ццц,што се нема да се види луѓе.Си ја брукаме земјата.Има едно девојче од мојот град се пријавила,врска нема видеото.Абе ајде..
     
  19. starfish

    starfish Популарен член

    Се зачлени на:
    31 јануари 2010
    Пораки:
    4.833
    Допаѓања:
    10.128
    Пол:
    Женски
    Мило ми е што си расположена.
    Инаку целта на пректов колку што памтам, беше да се покаже некој талент, нели? А не да се земе мобилен и да се снимаат чисти глупости.

    ве молам ова видете го, срамота<object width="500" height="405"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/zCKSr5aj27E?fs=1&amp;hl=en_US&amp;color1=0x234900&amp;color2=0x4e9e00&amp;border=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/zCKSr5aj27E?fs=1&amp;hl=en_US&amp;color1=0x234900&amp;color2=0x4e9e00&amp;border=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="500" height="405"></embed></object>

    за мене дечково има интересен клип :<object width="500" height="405"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/fdhr5aDKwPk?fs=1&amp;hl=en_US&amp;color1=0x5d1719&amp;color2=0xcd311b&amp;border=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/fdhr5aDKwPk?fs=1&amp;hl=en_US&amp;color1=0x5d1719&amp;color2=0xcd311b&amp;border=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="500" height="405"></embed></object>


    уствари...сите ми се безвезе....кој и да оди сигурно ќе биде промашај.
     
  20. OzzyAngel

    OzzyAngel Популарен член

    Се зачлени на:
    17 март 2010
    Пораки:
    1.884
    Допаѓања:
    1.223
    А која е онаа од рекламата на т-мобиле што кажува дека ја избрале за спотот на Пери?