1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ке си купам...

Дискусија во 'Канта' започната од smiley-32, 29 септември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. smiley-32

  smiley-32 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 август 2011
  Пораки:
  532
  Допаѓања:
  510
  Ајде феминки,што планирате да си купите (штикли,облека..)

  например јас утре фармерки ! :D

  Ако има ваква или слична тема -клуч!
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
  За заклучувам темата, а мислењата се префрлени во kafe-muabeti/sobiram-pari-za-t6905/ бидејќи суштината е таа, а има и други слични теми во „Кафе-муабети“.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.