babylove овошни кашички

Кирил Лазаров

Дискусија во 'Спорт' започната од Ana3567, 28 септември 2019.

 1. Ana3567

  Ana3567 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 октомври 2014
  Пораки:
  545
  Допаѓања:
  454
  Пол:
  Женски
  Кирил „Кире“ Лазаров р. 10 мај 1980 во Свети Николе — e македонски ракометар со мошне успешна меѓународна кариера.
  Лазаров е најуспешниот и најпознатиот ракометар на Македонија , голем спортист и човек кој инспирира , неговиот патриотизам , талент и работа го направија еден од топ 5 најдобри ракометари на денешницата.

  Facebook : https://www.facebook.com/lazarovkiril7/

  Instagram : https://www.instagram.com/klazarov77/
  Na instagram profilot e najaktiven  [​IMG]
   
 2. Marche12

  Marche12 Активен член

  Се зачлени на:
  21 декември 2018
  Пораки:
  136
  Допаѓања:
  60
  Пол:
  Машки
  Samo eden ogromen RESPECT za covekot kje kazam .. drugoto se e kazhano , pricina zashto go zasakav rakometot
   
 3. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.774
  Допаѓања:
  25.261
  Пол:
  Женски
  За мене најдобар во ракометот. А после него не знам што ќе се прави.
   
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.