1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Класичен балет за возрасни?

Дискусија во 'Фитнес' започната од princessbubblegum, 25 август 2019.

 1. princessbubblegum

  princessbubblegum Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 април 2013
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  4
  Дали знаете балетско студио во Скопје кое нуди часови за класичен балет за возрасни, поточно над 18. Благодарам.
   
 2. drakuloska

  drakuloska Активен член

  Се зачлени на:
  29 април 2018
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски