1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Класична или модерна венчавка?

Дискусија во 'Канта' започната од Aleksa.1, 17 ноември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Aleksa.1

  Aleksa.1 Активен член

  Се зачлени на:
  16 ноември 2011
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  1
 2. Aleksa.1

  Aleksa.1 Активен член

  Се зачлени на:
  16 ноември 2011
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  1
  Имало подфорум само за венчавки :$ ,менувајте,спојувајте....ух ух :geek: :emo: :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.