Класична музика

Дискусија во 'Музика' започната од Gordana10, 9 јануари 2010.

 1. Briar Rose

  Briar Rose Популарен член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2016
  Пораки:
  2.241
  Допаѓања:
  13.502
  Пол:
  Женски
  Мојот хит на денот! :music:
   
  На blonde_supergirl му/ѝ се допаѓа ова.
 2. blonde_supergirl

  blonde_supergirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2016
  Пораки:
  818
  Допаѓања:
  2.114
  Пол:
  Женски
  Preubava e <3
   
  На Briar Rose му/ѝ се допаѓа ова.
 3. sjdgo

  sjdgo Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 јули 2015
  Пораки:
  5.663
  Допаѓања:
  14.072
  Пол:
  Женски
   
  На blonde_supergirl и Briar Rose им се допаѓа ова.
 4. Daern

  Daern Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 август 2017
  Пораки:
  306
  Допаѓања:
  1.238
  Пол:
  Машки
  Вака ќе одиме ова попладне :)

   
  На blonde_supergirl и Briar Rose им се допаѓа ова.
 5. Briar Rose

  Briar Rose Популарен член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2016
  Пораки:
  2.241
  Допаѓања:
  13.502
  Пол:
  Женски
  Death and the Maiden, by Franz Schubert :inlove: I think I'm in love ...

   
  На blonde_supergirl му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Briar Rose

  Briar Rose Популарен член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2016
  Пораки:
  2.241
  Допаѓања:
  13.502
  Пол:
  Женски
  :inlove: :music: :l:
   
  На Novecento и blonde_supergirl им се допаѓа ова.
 7. Sar-Ste

  Sar-Ste Популарен член

  Се зачлени на:
  26 октомври 2014
  Пораки:
  350
  Допаѓања:
  2.536
  Пол:
  Женски
  :inlove:
   
  На Briar Rose му/ѝ се допаѓа ова.
 8. sjdgo

  sjdgo Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 јули 2015
  Пораки:
  5.663
  Допаѓања:
  14.072
  Пол:
  Женски
   
  На Novecento му/ѝ се допаѓа ова.
 9. carangigia

  carangigia Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 мај 2017
  Пораки:
  763
  Допаѓања:
  4.721
  Пол:
  Женски
  :f::f::f::f::f::f:
   
  На blonde_supergirl и Briar Rose им се допаѓа ова.
 10. LovelyGirl3

  LovelyGirl3 Популарен член

  Се зачлени на:
  28 јули 2013
  Пораки:
  817
  Допаѓања:
  4.004
  Пол:
  Женски
   
  На Briar Rose му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Presque vu

  Presque vu Активен член

  Се зачлени на:
  5 март 2018
  Пораки:
  56
  Допаѓања:
  422
  Пол:
  Женски
 12. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.777
  Допаѓања:
  25.132
  Пол:
  Женски
 13. Presque vu

  Presque vu Активен член

  Се зачлени на:
  5 март 2018
  Пораки:
  56
  Допаѓања:
  422
  Пол:
  Женски
 14. Petra777

  Petra777 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2015
  Пораки:
  2.523
  Допаѓања:
  29.001
  Пол:
  Женски
  Многу ја сакам...:l:
   
 15. ADOKI

  ADOKI Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2014
  Пораки:
  1.696
  Допаѓања:
  2.706
  Пол:
  Машки
 16. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.777
  Допаѓања:
  25.132
  Пол:
  Женски
   
  На Someonespecial му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Scott Weiland

  Scott Weiland Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 април 2018
  Пораки:
  1.983
  Допаѓања:
  9.826
  Пол:
  Машки
   
  На Novecento, Someonespecial и Briar Rose им се допаѓа ова.
 18. Scott Weiland

  Scott Weiland Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 април 2018
  Пораки:
  1.983
  Допаѓања:
  9.826
  Пол:
  Машки

  Прокофиев би рекол хит на денот од класици, мада и од други жанрови си имам хитови секојдневно. :lol:
   
  На Novecento и Briar Rose им се допаѓа ова.
 19. Scott Weiland

  Scott Weiland Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 април 2018
  Пораки:
  1.983
  Допаѓања:
  9.826
  Пол:
  Машки
 20. Novecento

  Novecento Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 март 2017
  Пораки:
  346
  Допаѓања:
  2.321
  Пол:
  Машки
   
  На Scott Weiland и Briar Rose им се допаѓа ова.