Класична музика

Дискусија во 'Музика' започната од Gordana10, 9 јануари 2010.

 1. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.123
  Допаѓања:
  23.565
  Пол:
  Женски
   
  На RedRevolution му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Tetrapak

  Tetrapak Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2017
  Пораки:
  319
  Допаѓања:
  1.359
  Пол:
  Машки
  Кога појадувам на раат,обично за викенд појадувам со
   
 3. sjdgo

  sjdgo Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 јули 2015
  Пораки:
  5.663
  Допаѓања:
  14.066
  Пол:
  Женски
 4. AnnabelLee

  AnnabelLee Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 декември 2018
  Пораки:
  166
  Допаѓања:
  357
  Пол:
  Женски
  Здраво повторно :l: Еве еден топол поздрав до тебе.
   
  На sjdgo му/ѝ се допаѓа ова.
 5. neo

  neo Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јули 2011
  Пораки:
  80
  Допаѓања:
  160
 6. sjdgo

  sjdgo Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 јули 2015
  Пораки:
  5.663
  Допаѓања:
  14.066
  Пол:
  Женски
  Како си? :hug:
   
  На AnnabelLee му/ѝ се допаѓа ова.
 7. g8lQQk

  g8lQQk Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 мај 2018
  Пораки:
  928
  Допаѓања:
  7.291
  Пол:
  Женски
 8. g8lQQk

  g8lQQk Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 мај 2018
  Пораки:
  928
  Допаѓања:
  7.291
  Пол:
  Женски
   
  На DraganFem му/ѝ се допаѓа ова.