1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Клипови

Дискусија во 'Канта' започната од bile991, 26 септември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. bile991

  bile991 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јули 2010
  Пораки:
  129
  Допаѓања:
  10
  Кој клип ви оставил најголем впечаток ?
  Постирајте клипови тука.
  За почеток ке постирам неколку...(не се за луѓе со слабо срце) :)

  http://biertijd.com/mediaplayer/?itemid=22734
   
 2. bile991

  bile991 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јули 2010
  Пораки:
  129
  Допаѓања:
  10
 3. bile991

  bile991 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јули 2010
  Пораки:
  129
  Допаѓања:
  10
 4. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  Веќе има доволно вакви теми. Си можела клиповите да ги постираш во веќе постоечките.
   
 5. bile991

  bile991 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јули 2010
  Пораки:
  129
  Допаѓања:
  10
  А како да ја избришам темава?
   
 6. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
  Мене ми е смачено од ова исто прашање. |(
  Е мислете порано, па веќе. :fubar:
  Темата не можеш да ја избришеш, модераторите ќе средат. ;)
   
 7. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.087
  Епа тоа е поентата..НЕ може да се избрише..Затоа треба да се замислиме пред да отвориме некоја тема...
  Ништо лично али морав да пишам..
   
 8. bile991

  bile991 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јули 2010
  Пораки:
  129
  Допаѓања:
  10
  Па добро побарав и видов дека нема некоја слична тема, бидејќи поентата не ми беше да се постираат смешни клипови, туку клипови од коишто ќе ти застане здивот (народно кажано).
  Али сепак океј, немам намера да се спротиставувам за небитни работи :)
  Поздрав
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.