Клип - Српски филм (Clip) (2012)

Дискусија во 'Филмови' започната од Oleeenka, 26 ноември 2012.

 1. Oleeenka

  Oleeenka Популарен член

  Се зачлени на:
  11 октомври 2012
  Пораки:
  345
  Допаѓања:
  522
  Вчера го гледав филмов, и навистина останав :o
  Не дека филмот е wow, но дејствието, дешавките. И кога подобро размислив, со се тоа сме опкружени во денешно време. И цело време додека го гледав филмот бе напната :sweat:
  Дали уште некоја од вас го гледала?!
  Филмот е +18
  http://eventplus.rs/wp-content/uploads/2012/03/Klip.jpg
   
 2. bumbi

  bumbi Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2010
  Пораки:
  494
  Допаѓања:
  259
  Пол:
  Женски
  Klip (Клип) - Српски филм (2012)

  Јас го гледав. И ова не е игран туку порно филм. На крајот се изнервирав што си го изгубив времето. Ако сакал режисерот да покаже какви вредности имаат тинејџерите денес не морал толку детално да прикажува.
  Филмот си носи порака, не дека не, само не ми се допаѓа реализацијата. Родителите треба да го гледаат и да се запрашаат колку си ги познаваат децата.
   
  На M.Jolie3 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Roxanarouge

  Roxanarouge Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 март 2014
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  18
  https://www.youtube.com/watch?v=JnTTDY7EToc

  Штотуку го догледав, вистинска приказна за младината денес,
  ескпилицитни сцени, родители кои слепо им веруваат на своите деца,многу дрога,алкохол, цигари
  секс, понижување...
   
 4. Jenniffer

  Jenniffer Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2013
  Пораки:
  2.375
  Допаѓања:
  7.406
  Пол:
  Женски
  Се мислам да го гледам. Го препорачувате ли?
  Јас се запрепастив и од трејлерот. :D
   
  На Miss.Bass му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Dvolicen

  Dvolicen Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2012
  Пораки:
  1.431
  Допаѓања:
  3.484
  Ништо посебно ,на сите амерички филмови го има истото ,сех ,дрога ..... Е сега ова спакувано на балкански начин :!: .Филм како филм ..... поуки нема што да се вадат-бараат од тој филм :fubar: