Форумџика на годината 2020

Клиторичен V.S вагинален оргазам !

Дискусија во 'Канта' започната од newring86, 19 февруари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. newring86

  newring86 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  675
  Допаѓања:
  861
  која ги доживеала и двата ја знае разликата :lol:

  ајде да продискутираме дали позата има влијание, во која поза најчесто го доживувате?
   
  На beauty&beast му/ѝ се допаѓа ова.
 2. bitter-girl

  bitter-girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2010
  Пораки:
  558
  Допаѓања:
  527
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.