Клон (El Clon)

Дискусија во 'Канта' започната од Beauty161, 9 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Beauty161

  Beauty161 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 септември 2010
  Пораки:
  315
  Допаѓања:
  134
  Пол:
  Женски
  Дали ви се допаѓа серијата? Дали ја следите редовно? Искрено на мене повеќе ми се допаѓа оригиналната верзија на филмот но и новата не е лоша. Што мислите вие ?
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.729
  Допаѓања:
  5.142
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.