1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Клуб на Лоши девојки (Bad Girls Club)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од NightAir, 20 февруари 2012.

 1. NightAir

  NightAir Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јуни 2011
  Пораки:
  394
  Допаѓања:
  491
  Моментално во САД е многу актуелно шоуто „Bad Girls Club“ . Кај нас сеуште не се емитува, но е многу интересна емисија.Има 8 сезони досега, и секоја сезона се одвива во некој од нај-градовите во Сад, како Лос Анџелес, Мајами, Вегас и сл. Се работи за група од одбрани девојки, познати по нивното „лошо“ однесување, пијање, забавување и сл. Во шоуто има многууу насилство,тепачки, пцовки, плачки, смеа ...се на се многу добро шоу, но само за оние кои бараат нешто поразлично за гледање од колку љубов, романса и сл. Тука нема ништо блиску до тоа :D Епизодите ги има на Јутјуб, поделени на неколку делови, на торент незнам дали ги има а не сум ни пробала. Еве неколку клипови и слики од некои епизоди :)
  Сезона 8.
  http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... zrKjBIVFnA
  Сезона 5. Прва епизода.
  http://www.youtube.com/watch?v=X-OkTAhwmNc
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 2. Shoe-Gal

  Shoe-Gal Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јули 2011
  Пораки:
  368
  Допаѓања:
  178
  Баш ќе побарам торент! Грдо ми е да гледам филм на youtube, ама затоа ако најдам торент обавезно ќе ја следам