1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Книгата ни го осветлува патот кон иднината

Дискусија во 'Канта' започната од neznammm, 13 март 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. neznammm

  neznammm Нов член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2014
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  0
  Ве молам ако имате состав под овој наслов "Книгата ни го осветлува патот кон иднината" ве мооолам да ми дадете итно ее.. фала однапред..
   
 2. QweenSM

  QweenSM Форумски идол

  Се зачлени на:
  18 декември 2013
  Пораки:
  3.990
  Допаѓања:
  30.962
  Пол:
  Женски
  Си напишала во темата Состави,чекај таму да ти одговорат.Не отварај теми кој веќе ги има. ;)
   
 3. neznammm

  neznammm Нов член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2014
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  0
  Нова сум во форумот и тешко се снаоѓам..
   
 4. chips.for.free

  chips.for.free Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 декември 2013
  Пораки:
  104
  Допаѓања:
  37
  Добро, уште колку пати ќе молите за состави? Пред два-три дена исто имаше нова тема за писмена, за состав, што ли беше.. Аман веќе! Си имате тема „Состави“, објавете таму, ако ви даде некој (а баш се сомневам) - нека ви даде. Сите ако пишувавме вака кога ќе ни требаа состави, па и нови теми ако правевме, форумот немаше да се вика Фемина, Помош за состави ќе се викаше.

  А да не зборувам и дека си ја ставила темата во За Форумот! :clap:
   
 5. neznammm

  neznammm Нов член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2014
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  0
  Ии може ли да се избрише темата?
   
 6. Nati.P

  Nati.P Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2011
  Пораки:
  2.013
  Допаѓања:
  855
  Ќе средат модераторите, ќе ја избришат :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.