Книга која ве држи во неизвесност до самиот крај

Дискусија во 'Литература и уметност' започната од Weareondiet, 10 февруари 2014.

 1. Balint

  Balint Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јуни 2011
  Пораки:
  72
  Допаѓања:
  59
  Пол:
  Женски
  Скоро сите од Гијом Мисо :) Еве да издвојам: Спаси ме, Девојката од Бруклин, Централ парк....