1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Книга која ви го променила животот.

Дискусија во 'Канта' започната од Emmie, 13 ноември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Emmie

  Emmie Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јули 2010
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  6
  Вака. Јас сакам да прочитам една книга која во неа би пишувало за пријателството. Имам една многу лоша другарка многу лошо ми прави. Ме двои од друштвото, ме одвои и од детето што го сакав, сакаше да ме одвои од моите најверни другарки. Она некако прави магија која ги влече накај неа и се прави дека е најубава, најдобра и се така. Цело школо го привлече кон неа. А таа порано ми беше најдобрата другарка. Дали некој прочитал книга во врска со тоа ? На пример како да се справиш со тие проблеми ?
  Ви благодарам однапред. :)
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.184
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.