Книга што не сте ја сфатиле ?

Дискусија во 'Канта' започната од crazylady, 28 октомври 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. crazylady

  crazylady Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  4.949
  Допаѓања:
  7.817
  Дали има некоја книга што сте ја прочитале, а всушност не сте ја сфатиле ?
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.175
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.