babylove овошни кашички

Кога би можеле да го вратите времето...

Дискусија во 'Канта' започната од Hayley, 31 јануари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Hayley

  Hayley Популарен член

  Се зачлени на:
  20 септември 2011
  Пораки:
  327
  Допаѓања:
  899
  Ајде замислете си сите дека некој измислил машина за враќање во минатото (или можеби вие сте ја измислиле, кој му ја знае).
  Би се вратиле кога сте биле помлади, или со иста возраст како сега и одите само да го посетите минатото?
  Дали би се вратиле во некој момент од вашиот живот? Можеби да спречите некоја грешка? Да си начекате некој дечко додека бил млад (нели има некој многу убави ама многу постари од нас, хаха)? :D
  Или едноставно да живете во некој период повторно? :D :D
  Фантазирајте, па да читаме :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.283
  Допаѓања:
  50.004
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.