1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Кога би можеле кого би банирале и зошто?

Дискусија во 'Канта' започната од КикиМаус, 10 октомври 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. КикиМаус

  КикиМаус Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2016
  Пораки:
  2.079
  Допаѓања:
  17.615
  Е вака, пошто сигурна сум дека сите си имаат по некој член кој би сакале да го нема еве прилика да си се испукате односно да бидете искрени и да кажете јавно кого од форумов би банирале и да појасните зошто би го направиле истото.

  Ако сметате дека темава е безвезе или ако е дупла слободно нека иде во канта
   
  На cresa-jagoda, Someonespecial, Aleksandar1212 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 2. Aleksandar1212

  Aleksandar1212 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 август 2016
  Пораки:
  1.105
  Допаѓања:
  7.672
  Пол:
  Машки
  Јас сите ги сакам.
   
  На КикиМаус, krEM4Eto и Vitaly им се допаѓа ова.
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.113
  Допаѓања:
  56.364
  Пол:
  Женски
  На Aleksandar1212 му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.