Кога би се вратиле во некои моменти ....

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од dolly.doll, 24 септември 2011.

 1. CrazyGirl15

  CrazyGirl15 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2011
  Пораки:
  3.782
  Допаѓања:
  19.232
  Пол:
  Женски
  Почесто ќе одев кај дедото на мм , повеќе ќе му помагав низ дома , повеќе ќе ги носев децата да се радува со нив ..
   
 2. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  8.687
  Допаѓања:
  50.008
  Пол:
  Женски
  Повеќе ќе го слушав наместо да се инаетам, затоа што беше во право...
   
  На parksey му/ѝ се допаѓа ова.
 3. SunnyGirl2

  SunnyGirl2 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  4.637
  Допаѓања:
  5.349
  Немаше на факултет да се запишам. Залудно е сега се, ми се чини.
  Ќе си бев в Германија, јас ќе сум учела цццц
   
 4. veteruska

  veteruska Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2014
  Пораки:
  1.934
  Допаѓања:
  5.790
  Грешките се искуство дали за добро дали за лошо така да ништо не би вратила......
   
  На Outlook му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Neophodna

  Neophodna Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2018
  Пораки:
  569
  Допаѓања:
  530
  Пол:
  Женски
  Да ги слушам мојте,сега се каам што не ги слушав мојте
   
 6. -Buba-

  -Buba- Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2018
  Пораки:
  109
  Допаѓања:
  481
  Пол:
  Женски
  Кога би се вратила, само една работа би сменила... Ќе ставев крај со повреме... И да, требаше да ги послушам другите... јбг
   
 7. Feminka192

  Feminka192 Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 април 2017
  Пораки:
  329
  Допаѓања:
  2.550
  Пол:
  Женски
  Ќе разговарав отворено со некои луѓе за некои работи :angel:
   
 8. prominent

  prominent Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2014
  Пораки:
  2.714
  Допаѓања:
  52.835
  Едноставно ќе живеев во сегашноста, наместо постојано да се плашам за тоа што ќе донесе утре.
  Но, тоа е тешката лекција. За жал, ретко кој ја учи навреме.
   
 9. butterflu

  butterflu Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2017
  Пораки:
  488
  Допаѓања:
  327
  Пол:
  Женски
  Mnogu raboti bi gi pravela na drug nacin