1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Кога имате секс, каде сакате да ви свршуваат?

Дискусија во 'Секс' започната од marija89, 11 март 2010.

 1. marija89

  marija89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 март 2010
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  13
  Кога имате секс дали практикувате да ви сврсува на лице,гради,газе,........ каде сакате најчесто ? јас повише практикувам да ми сврсува на гради
   
  На Osamena devojka, rasturac, diskreten32 и 2 други им се допаѓа ова.
 2. martence18

  martence18 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  325
  Допаѓања:
  16
  Надвор, се разбира. Никако во или на мене.
   
  На Buterfly2576, Elena69221 и cheetah.girl им се допаѓа ова.
 3. newring86

  newring86 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  678
  Допаѓања:
  882
  Na gradi :clap:
   
  На Arjanit2021, Milanrob, другар. и 5 други им се допаѓа ова.
 4. Pain

  Pain Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2010
  Пораки:
  676
  Допаѓања:
  45
  На стомак, на гради ... само не во мене :)
   
  На Arjanit2021, другар., bambuca и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 5. martence18

  martence18 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  325
  Допаѓања:
  16


  Па и не е толку лошо да сврши во тебе, после 9 месеци ќе си имаш занимација низ дома :) :D :D
  А што мислите за во уста?
   
 6. Pain

  Pain Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2010
  Пораки:
  676
  Допаѓања:
  45

  Знам дека не е лошо, само малку рано ми е за занимации ... а за во уста, пушење да ама до пред да сврши, инкау гадно ми е ;)
   
  На Milanrob и stilas7 им се допаѓа ова.
 7. mirka

  mirka Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 декември 2009
  Пораки:
  47
  Допаѓања:
  13
  se soglasuvam! obicno na stomak ako vo momentot sme vo misionerska poza a ako sme vo doggy togas na gazeto :) kaj i da e samo ne vo mene! nekogas se slucuva i nasekade :D
   
  На talkach, bambuca и Zbuneta20 им се допаѓа ова.
 8. Pain

  Pain Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2010
  Пораки:
  676
  Допаѓања:
  45
  а можи и на грбот , во doggy ;) а исто можи и на постелнината па да се менва после :lol: :lol: :lol: :lol:
   
  На MDL и Сега Те Спржив им се допаѓа ова.
 9. didija

  didija Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  222
  Допаѓања:
  118
  Па засега се случило на стомак, на гради, во уста, одпозади .... каде сме пропуштиле :?: :D
   
  На LudaJakimovska, aleks blond, huntelaar и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 10. Katja.efremova

  Katja.efremova Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  658
  Допаѓања:
  89
  Во кондом си свршува...не практикувам секс без кондом и покрај тоа што сум во 2 год врска..ама заштита си е заштита нејкам после да се мислам ќе чувам ли деца на 19...а кога пушам е тогаш на гради некогаш или настрана...се на се исто не ми е многу битно :)
   
  На Kurosawa, huntelaar и inmate1807 им се допаѓа ова.
 11. lolitaa

  lolitaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  463
  Допаѓања:
  81
  Во око!!!!се шалам :lol: :lol: па на стомак,али поретко затоа што почесто е со кондом :D
   
  На Pepi1106 и ANGIE1 им се допаѓа ова.
 12. svetlana-74

  svetlana-74 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2010
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  5
  На стомак или пак на газето многу ретко на гради
   
 13. koritsaki

  koritsaki Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  17.757
  Допаѓања:
  102.400
  Пол:
  Женски
  Na gradi (sega za sega) :)
   
 14. free

  free Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2010
  Пораки:
  1.526
  Допаѓања:
  74
  momentalno vnatre :D :D :D
  sakam bebence, no ne se optovaruvam, koga bide neka bide...
   
  На jojjo8, *Ane*, Savana93 и 7 други им се допаѓа ова.
 15. Melanie

  Melanie Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2010
  Пораки:
  556
  Допаѓања:
  87
  Na gradi,na stomak i ponekogas vo usta :lol:
   
  На Anja.manja.l, TheNotorius, PeleS и 7 други им се допаѓа ова.
 16. nati4

  nati4 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2010
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  4
  mojot decko se pali uste poveke koga mi svrsuva megu gradi..
   
 17. Shelea

  Shelea Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  4.241
  Допаѓања:
  42.988
  Зависи од позата... Некогаш си свршува во кондом, некогаш на грб, некогаш на гради. Избегнувам ризично слевање :) А и во уста, зошто да не! Не ми е табу, сосема ми е ок.
   
  На Allwayshappygirl, aleks blond и huntelaar им се допаѓа ова.
 18. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  15.618
  Допаѓања:
  31.707
  Пол:
  Женски
  Не сакам дечко ми нигде да ми свршува. Свршува во кондом, а понекогаш и на страна.
   
  На Tanjamm и Mateica им се допаѓа ова.
 19. white-chocolate

  white-chocolate Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 март 2010
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  2
  Само на стомак, гради и газенце :oops:
  Се грозите ли ако ви сврши во уста?
  Јас го имам тој проблем... не дека не сакам ама ми е гадно, не знам... :roll:
   
 20. ivance5

  ivance5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  226
  Допаѓања:
  196
  Па бидејќи секогаш користам кондом-си свршува во кондом...При орален секс, ми има свршено на гради и на стомак.