Кога имате секс, каде сакате да ви свршуваат?

Дискусија во 'Секс' започната од marija89, 11 март 2010.

 1. Echo

  Echo Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 март 2010
  Пораки:
  215
  Допаѓања:
  92
  Знам каде не сакам да ми свршува засега, а тоа е во уста-многу сум осетлива на вкусови и малце ми е језиво да осеќам нешто со таква конзистенција-лигаво и густо во уста, и нејќам на лице. Сакам внатре во мене, зашто тоа мислам дека би било многу секси, ама за тоа ќе почекам-кога ќе сакам да имам дете. :D
   
 2. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  625
  Понастарна од мене,ни на мене ни во мене :$
   
  На srci, J.B.007, BarbaraMorii и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 3. budala.sum-pa.sto

  budala.sum-pa.sto Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 март 2010
  Пораки:
  565
  Допаѓања:
  191
  во коса и на лице не би сакала, на друго место ми е ок ;) :rofl:
   
 4. preetygirl-J

  preetygirl-J Нов член

  Се зачлени на:
  26 мај 2010
  Пораки:
  491
  Допаѓања:
  71
  E денес посебно ме заинтересира оваа тема...Вчера ми сврши врз целото лице( очите, образите, устата, вратот, челото..) , ми беа цели со сперма...и најискрено ептен беше возбудливо...прв пат дека сум со тој дечко, а со години има неопислива привлечност меѓу нас и вчера кулминираше :) ...
   
 5. bluberry

  bluberry Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  1.114
  Допаѓања:
  301
  секогаш си свршува на неговиот стомак,без разлика каква е поазта :lol: но 2-3 пати ми има свршено на стомачето :talk:
   
 6. Zlatusko

  Zlatusko Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 април 2010
  Пораки:
  531
  Допаѓања:
  725
  Стомак, гради, грб, лице, коса....е единствено во уста не ми се случило, не дека имам нешто против ама не се случило. Сакам кога свршува на мене а гледам и него арно му е...така да... таман е. :D
   
 7. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.164
  Допаѓања:
  26.862
  Обожавам кога е зад мене да ми сврши на задникот, а кога е над мене на градите. Тогаш здивувам и неможам да се контролирам, сакам пак...
   
  На annnni му/ѝ се допаѓа ова.
 8. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  12.353
  Допаѓања:
  21.575
  Пол:
  Женски
  На почетокот не сакав да ми свршува никаде, а сега ми свршува на задник, на грб и на стомак.
   
 9. happygirl

  happygirl Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2010
  Пораки:
  3.362
  Допаѓања:
  15.721
  Пол:
  Женски
  Речиси секаде....на гради, на стомак, на грб...само не во уста и во мене :)
   
  На huntelaar и srci им се допаѓа ова.
 10. Lacrimosa

  Lacrimosa Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јули 2010
  Пораки:
  1.833
  Допаѓања:
  2.892
  Пол:
  Женски
  Ги прочитав сите мислења, се попалив искрено заборавив што беше тоа секс веќе подолго време :lol:
  Иначе сакам на гради, на стомак, на лице, во уста, во мене... ме пали да го гледам како ужива.
   
  На stoni1 и femfeetlover им се допаѓа ова.
 11. snake

  snake Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  877
  Допаѓања:
  119
  најчесто свршува во кондом а кога немаме кондом на гради
   
 12. XstrongerX

  XstrongerX Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  1.713
  Допаѓања:
  5.040
  Пол:
  Женски
  каде најчесто ?!
  па "често" кај нас е релативен поим , зошто ептен често менуваме :D
  ех ..па да набројам ..во усте во газе на газе на лице на стомак и гради , длабоко во грлото , колку ли е интензивно чувството кога прска внатре..секаде само не каде што најмногу сакам , а само тоа фали на списоков и верувам веќе погодувате :$ но има време за се , прво да пораснам како што вели ;)
  инаку не би дала во коса (освен ако многу му се присака ! :^) ) и во отворени очи .бизарно е нели :?:
   
  На solei, Diamond и catty им се допаѓа ова.
 13. Phyramide

  Phyramide Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  3.009
  Допаѓања:
  14.764
  Хмм во отворени очи?! Пааа доста е невозможно бидејќи многу пече отпосле :!: еднаш несакајќи ми прсна во око, и после целото ми потече :lol:

  Инаку сакам и јас сегде: во уста, на лице, стомак, гради...не ми е табу скоро ништо.
   
  На Anacid и Diamond им се допаѓа ова.
 14. fallenangel

  fallenangel Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2010
  Пораки:
  2.092
  Допаѓања:
  16.117
  ми се допаѓа кога ми свршува на гради и на стомачето ,не сакам да ми сврши во уста или во мене
   
 15. barby

  barby Популарен член

  Се зачлени на:
  22 мај 2010
  Пораки:
  746
  Допаѓања:
  6.873
  исто и јас, не сакам ни на мене, ни во мене
   
 16. starfish

  starfish Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  4.648
  Допаѓања:
  9.677
  Пол:
  Женски
  Кога не користиме кондом, најчесто на стомак.
  Не можам да кажам дека сакам да ми свршува таму, ама ете, подобро таму , отколку на друго место.
   
 17. wild-rose

  wild-rose Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 август 2010
  Пораки:
  61
  Допаѓања:
  4
  Може комотно да повратам и више никад да не ме види...
   
  На blonde.92 му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Information

  Information Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 август 2010
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  1
  Ako go sakas ne bi trebalo da ti bide gadno...ne razbiram sto ima gadno vo spermata koga e pocista od plunkata.Ako neprijatno mu mirisa spermata na partnerot pred da imate odnos 24 h nazad neka jade riba.Toa ke vi bide od pomos. Dozvolete im go toa custvo na mazite da go dostignat krajot vo vasata usta zatoa sto custvoto e fenomenalno. Se razbira prvo treba da svatite deka nema nisto gadno vo toa. Kako sto jas ja sakam zenska mi i ne mi e gad od nisto od nea taka i obratno. pozz
   
 19. starfish

  starfish Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  4.648
  Допаѓања:
  9.677
  Пол:
  Женски
  ^^
  добро, има девојки што не го сакаат тоа. Љубов не мора да биде пушење, голтање и сл.
  Не мора да правам нешто што не ми е убаво, затоа што го сакам дечко ми. |(
   
  На srci му/ѝ се допаѓа ова.
 20. Barbie-mwa

  Barbie-mwa Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  1.237
  Допаѓања:
  516
  Пол:
  Женски

  Да :lol: