Кога имате секс, каде сакате да ви свршуваат?

Дискусија во 'Секс' започната од marija89, 11 март 2010.

 1. Desi1991k

  Desi1991k Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2016
  Пораки:
  110
  Допаѓања:
  386
  Пол:
  Женски
  Со кондом сакам внатре да ми свршува, но тоа ретко.
  Инаку во дупе, лице, цицки:P
   
  На me again, hunter26, Paris38 и 23 други им се допаѓа ова.
 2. Zaljubena26

  Zaljubena26 Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2017
  Пораки:
  1.354
  Допаѓања:
  20.964
  Пол:
  Женски
  Внатре најмногу но бидејќи периодов припазуваме не го правиме тоа често па во предвид доаѓа на стомаче, на грб или на интимниот дел одозгора. :sun::$
   
  На valton, ADOKI, Lolo5 и 9 други им се допаѓа ова.
 3. Devojka100

  Devojka100 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2014
  Пораки:
  179
  Допаѓања:
  153
  Пол:
  Женски
  na stomace.
  na grb.
  po usta..
   
  На DeckoZaCuckold, star83, Lolo5 и 6 други им се допаѓа ова.
 4. Elisabeth

  Elisabeth Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2016
  Пораки:
  1.120
  Допаѓања:
  4.123
  Пол:
  Женски
  На половина, на гради, на стомак, на газе
   
  На Роберт 7, Ivana2018, Lolo5 и 8 други им се допаѓа ова.
 5. Masterf

  Masterf Активен член

  Се зачлени на:
  17 март 2017
  Пораки:
  37
  Допаѓања:
  43
  Пол:
  Машки
  Преферирам на фаца или во уста да и свршам. Задоволство ми е да ја видам како голта.
   
  На No Makeup, IvanaJenner и Lolo5 им се допаѓа ова.
 6. Emma300

  Emma300 Активен член

  Се зачлени на:
  23 август 2017
  Пораки:
  36
  Допаѓања:
  206
  Пол:
  Женски
  На Фаца и грб
   
  На valton, Stefanmfo, ADOKI и 7 други им се допаѓа ова.
 7. diskreten32

  diskreten32 Популарен член

  Се зачлени на:
  15 август 2013
  Пораки:
  459
  Допаѓања:
  2.814
  Пол:
  Машки
  Toa e sloboden izbor na partnerkata onamu kade sto taa saka lice uste grb cicki gaze stomak goren del na vagina
   
  На star83, Lolo5 и LudaJakimovska им се допаѓа ова.
 8. bjorn

  bjorn Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 август 2017
  Пораки:
  83
  Допаѓања:
  252
  Пол:
  Машки
  Кога се сексаме со презерватив, таа најчесто сака внатре, додека пак кога го правиме тоа без, најчесто на цицињата, а понекогаш и завршува ѝ во коса, во зависност од тоа колку денови ме немала измолзено :))))
   
  На Desi1991k, ADOKI, Lolo5 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 9. Jane.Birkin

  Jane.Birkin Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 август 2017
  Пораки:
  161
  Допаѓања:
  1.651
  Пол:
  Женски
 10. JasminaB29

  JasminaB29 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 август 2017
  Пораки:
  49
  Допаѓања:
  171
  Пол:
  Женски
  На гради и задник, зависи од позата. :rofl:
   
  На Desi1991k, star83, PogbaPol и 7 други им се допаѓа ова.
 11. Moll

  Moll Активен член

  Се зачлени на:
  29 август 2017
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  96
  Пол:
  Женски
  Гради, грб и на газ :D
   
  На star83, JasminaB29, Lolo5 и 5 други им се допаѓа ова.
 12. Pepi1106

  Pepi1106 Активен член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2017
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  25
  Пол:
  Машки
  А доколку и свршиш во уста и нормално голтне. Дали би ја зализал после тоа ? :)
   
  На Desi1991k и Lolo5 им се допаѓа ова.
 13. Matotheja

  Matotheja Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 февруари 2017
  Пораки:
  919
  Допаѓања:
  8.032
  Пол:
  Женски
  Dude...
   
  На Desi1991k, ванилала, BoyL и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 14. Alisa22

  Alisa22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2017
  Пораки:
  1.356
  Допаѓања:
  8.078
  Пол:
  Женски
  Па најчесто имаме со кондом и он свршува во мене а кога е без кондом обично на фаца или во уста.
   
  На DeckoZaCuckold, aleks blond, ADOKI и 13 други им се допаѓа ова.
 15. калин95

  калин95 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јули 2017
  Пораки:
  60
  Допаѓања:
  67
  Пол:
  Машки
  голем лајк !
   
  На Lolo5, Desi1991k, Alisa22 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 16. IvanaJenner

  IvanaJenner Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2017
  Пораки:
  414
  Допаѓања:
  499
  Пол:
  Женски
  Фаца или во уста најчесто. :angel:
   
  На DeckoZaCuckold, diskreten32, aleks blond и 6 други им се допаѓа ова.
 17. ЕденЧлен

  ЕденЧлен Популарен член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2016
  Пораки:
  3.297
  Допаѓања:
  57.430
  Пол:
  Машки
  Ја би ја :)
   
  На Desi1991k, LiliBoz и ♣ Alba Viduam ♣ им се допаѓа ова.
 18. Pepi1106

  Pepi1106 Активен член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2017
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  25
  Пол:
  Машки
  па тоа ми беше прашањето. А не само сврши ти па девојката кој ја ферма :D пред се и во сексот треба да имаме почит спрема нежниот пол.
   
  На Desi1991k, ЕденЧлен и aleksandra4444 им се допаѓа ова.
 19. Omarionboy

  Omarionboy Активен член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2017
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  5
  Svrusuvanje ... bilo kade isto tise faka

  Vo gazeto ti si sakas .....
   
  Последна измена од модератор: 28 ноември 2017
  На Desi1991k и лавица19 им се допаѓа ова.
 20. ЕденЧлен

  ЕденЧлен Популарен член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2016
  Пораки:
  3.297
  Допаѓања:
  57.430
  Пол:
  Машки
  Ако се има почит и емоции,треба да се возвраќа во иста мера :)
   
  На Desi1991k, Alisa22 и Dadusicka им се допаѓа ова.