Кога имате секс, каде сакате да ви свршуваат?

Дискусија во 'Секс' започната од marija89, 11 март 2010.

 1. aleksandra4444

  aleksandra4444 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јули 2016
  Пораки:
  188
  Допаѓања:
  285
  Пол:
  Женски
  nie koga imame seks toj svrsuva na raka ili na strana....
  ne znam kako da mu kazam deka sakam na stomakot gradite ili grbot glupo mi e :( ama sakam..mozi ponatamu ke mu tekni pa(waiting)
   
  На Deni87, diskreten32, valton и 4 други им се допаѓа ова.
 2. GirlLove

  GirlLove Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2010
  Пораки:
  2.825
  Допаѓања:
  9.089
  Пол:
  Женски
  Во уста, најубаво нешто ми е :)
   
  На Vlaad, DeckoZaCuckold, .21. и 20 други им се допаѓа ова.
 3. stefi556

  stefi556 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2011
  Пораки:
  462
  Допаѓања:
  359
  Пол:
  Женски
  Секаде му е дозволено, а јас најмногу уживам кога ми свршува во уста, па да голтнам или на гради.
   
  На NoLimit, DeckoZaCuckold, .21. и 10 други им се допаѓа ова.
 4. Milena2003

  Milena2003 Активен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2017
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  22
  Пол:
  Женски
  Во уста, обожавам да голтам
   
  На NoLimit, DeckoZaCuckold, diskreten32 и 13 други им се допаѓа ова.
 5. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  8.494
  Допаѓања:
  131.820
  Дечки и девојки,
  Секој си живее живот за себе.
  Не е наше да осудуваме, ниту морализираме.

  Затоа ќе ве молам темата да не ја полните со офтопци бидејќи ќе бидат избришани. Темата е конкретна и не е потребна посебна дискусија.

  Ви благодариме на соработката :)
   
  На Spiceyourlife, La.loca, Hristov и 2 други им се допаѓа ова.
 6. Kurosawa

  Kurosawa Активен член

  Се зачлени на:
  3 февруари 2018
  Пораки:
  24
  Допаѓања:
  32
  Пол:
  Машки
  Во уста, нормално .
  Најслатко нешто кај жените , е вагиналниот нектар.
  Еликсир на животот. :P
  e43773f6588e4a60dc053b162b0132ee--elixir-is-called.jpg
   
  На Spiceyourlife, La.loca, Desi1991k и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 7. Neophodna

  Neophodna Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2018
  Пораки:
  569
  Допаѓања:
  523
  Пол:
  Женски
  Во уста и на рака,прво ми беше гадно ама сега убаво ми е
   
  На La.loca, Desi1991k, Tetrapak и 4 други им се допаѓа ова.
 8. saren_petel

  saren_petel Активен член

  Се зачлени на:
  16 февруари 2018
  Пораки:
  299
  Допаѓања:
  295
  Пол:
  Машки
  Не можам да го контролирам. Насекаде!
   
  На Desi1991k му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  8.494
  Допаѓања:
  131.820
  Ги переш завесите после?
  А тепихот?
  Ѕидовите?(waiting)
   
  На La.loca, cresa-jagoda, citiesinflames и 8 други им се допаѓа ова.
 10. Masterf

  Masterf Активен член

  Се зачлени на:
  17 март 2017
  Пораки:
  37
  Допаѓања:
  43
  Пол:
  Машки
  Не
   
 11. saren_petel

  saren_petel Активен член

  Се зачлени на:
  16 февруари 2018
  Пораки:
  299
  Допаѓања:
  295
  Пол:
  Машки
  На хемиско директно.
   
 12. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  8.494
  Допаѓања:
  131.820
  Скап спорт имаш:rofl:
   
  На La.loca, Scott Weiland и SummerGirl им се допаѓа ова.
 13. saren_petel

  saren_petel Активен член

  Се зачлени на:
  16 февруари 2018
  Пораки:
  299
  Допаѓања:
  295
  Пол:
  Машки
  Ќе мора да се контролирам, да не западнам во криза.
  Ќе одиме на поевтина варијанта.
   
 14. ТинчеДинче

  ТинчеДинче Нов член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2018
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  40
  Пол:
  Женски
  Сакам на газе и на лице најмногу, а некогаш и во мене така да капе мммм :inlove:
   
  На diskreten32, La.loca, valton и 6 други им се допаѓа ова.
 15. Linnea

  Linnea Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 мај 2014
  Пораки:
  113
  Допаѓања:
  109
  Пол:
  Женски
  Најчесто во уста ама и на бут и грб :P
   
  На Joanna_, La.loca, valton и 9 други им се допаѓа ова.
 16. Angela bejb

  Angela bejb Активен член

  Се зачлени на:
  19 април 2018
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  57
  Пол:
  Женски
  Jas mnogu sakam da mi svrsi na gradi vo lice vo usta

  Sekade obozavam
   
  Последна измена од модератор: 21 април 2018
  На Leotrim, diskreten32, .21. и 9 други им се допаѓа ова.
 17. Joanna_

  Joanna_ Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 мај 2018
  Пораки:
  149
  Допаѓања:
  529
  Пол:
  Женски
  На гради најчесто, на задник и на лице. :$
   
  На .21., La.loca, David.wp17 и 7 други им се допаѓа ова.
 18. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  13.721
  Допаѓања:
  135.902
  Највеќе сакам да им свршувам в уста.
   
  На No Makeup, SummerGirl, TheMagician и 4 други им се допаѓа ова.
 19. hunter26

  hunter26 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 март 2015
  Пораки:
  97
  Допаѓања:
  203
  Пол:
  Машки
  Обожавам кога свршувам тоа да биде на лице и во уста, а следна замисла која планирам да ја остварам е по свршување да и пружам страствено лапање.

  П.С. За повеќето ова е можеби гадливо, ама за мене е прифатливо
   
  На LaGuapa, No Makeup, Принцезичка1 и 3 други им се допаѓа ова.
 20. Gosh

  Gosh Мразачка на луѓе

  Се зачлени на:
  10 октомври 2015
  Пораки:
  1.820
  Допаѓања:
  26.038
  Малце оф топик, ама ако нејќе да ме залапа од коа ми свршил у уста оти му е гад, толку од бизнисот.
   
  На Vlaad, Indiegurl, ЕденЧлен и 15 други им се допаѓа ова.