Кога имате секс, каде сакате да ви свршуваат?

Дискусија во 'Секс' започната од marija89, 11 март 2010.

 1. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  16.389
  Допаѓања:
  241.589
  Пол:
  Женски
  досега си свршувал у уста али не си бакнувал после тоа?
   
  На A.27 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Lizzie

  Lizzie Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јули 2016
  Пораки:
  211
  Допаѓања:
  488
  Пол:
  Женски
  Меѓу цицки
   
  На MarkoNik, Miki_mat3, Leotrim и 12 други им се допаѓа ова.
 3. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  8.168
  Допаѓања:
  42.476
  После свршување во уста 3 дена нема бакнување.
   
  На КикиМаус, Desi1991k и WildMk им се допаѓа ова.
 4. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  11.877
  Допаѓања:
  116.561
  И не и' го правиш тоа, на онаа која ја сакаш, посебно ако имаш деца со нејзе... затоа што не е убаво со таа уста после, да ти ги бакнува децата.
   
 5. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  16.389
  Допаѓања:
  241.589
  Пол:
  Женски
  ма како ме фаќа за коса и ме бакнува после тоа....:inlove:
   
  На SugarHoney, Joanna_, Leotrim и 15 други им се допаѓа ова.
 6. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  11.877
  Допаѓања:
  116.561
  Не пишувај такви работи жено!!
  Ќе се испонавлажниме, ќе ни се исподигнат на сите!!

  :*
   
  На LoneWolfGuy, Biny, DeckoZaCuckold и 6 други им се допаѓа ова.
 7. zalosna

  zalosna Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 декември 2011
  Пораки:
  4.606
  Допаѓања:
  72.756
  Пол:
  Женски
  Na (mooning) i vo :o
   
  На Miki_mat3, LoneWolfGuy, Роберт 7 и 17 други им се допаѓа ова.
 8. La.loca

  La.loca Популарен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2015
  Пораки:
  1.082
  Допаѓања:
  7.767
  Пол:
  Женски
  Паа... секаде:D
   
  На Petar80, Deni87, Hristov и 4 други им се допаѓа ова.
 9. Paris38

  Paris38 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2013
  Пораки:
  100
  Допаѓања:
  60
  најчесто на градите и на стапалата :l:
   
  На bjorn му/ѝ се допаѓа ова.
 10. st2007

  st2007 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 мај 2014
  Пораки:
  260
  Допаѓања:
  665
  Пол:
  Женски
  Секаде, најчесто на гради и во уста, но во последно време само во центарот:D сакаме бебче
   
  На JasminaB29, vivien26, Lizzie и 10 други им се допаѓа ова.
 11. .21.

  .21. Нов член

  Се зачлени на:
  12 јули 2018
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Машки
  На усте сакам да им свршувам
   
  На Desi1991k и Balint им се допаѓа ова.
 12. angelaxD

  angelaxD Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 септември 2011
  Пораки:
  47
  Допаѓања:
  45
  Гради, газе (mooning) :)
   
  На Vikktorr, Deni87, Desi1991k и 4 други им се допаѓа ова.
 13. Фem.ima

  Фem.ima Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 декември 2017
  Пораки:
  41
  Допаѓања:
  349
  Пол:
  Женски
  Уста, гради...газе
   
  На Robson, star83, hunter26 и 7 други им се допаѓа ова.
 14. Fallen.Angel

  Fallen.Angel Популарен член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2014
  Пораки:
  1.537
  Допаѓања:
  3.395
  што подалеку од мене
   
  На SunnyGirl2 и SummerGirl им се допаѓа ова.
 15. cavalli

  cavalli Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 март 2016
  Пораки:
  453
  Допаѓања:
  954
  Пол:
  Женски
  На фаца, во уста, на гради, задник ... само во мене не
   
  На Vlaad, LoneWolfGuy, Brinetka и 7 други им се допаѓа ова.
 16. Natural91

  Natural91 Активен член

  Се зачлени на:
  12 октомври 2017
  Пораки:
  59
  Допаѓања:
  197
  Пол:
  Женски
  На тело, не на фаца!
   
  На SunnyGirl2, Aschenputtel, diskreten32 и 3 други им се допаѓа ова.
 17. MarijanaKolevska

  MarijanaKolevska Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 мај 2019
  Пораки:
  123
  Допаѓања:
  258
  Пол:
  Женски
  na cicinja:)
   
  На SugarHoney, LaGuapa, Joanna_ и 3 други им се допаѓа ова.
 18. mache007

  mache007 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 декември 2018
  Пораки:
  72
  Допаѓања:
  522
  Пол:
  Женски
  Во уста
   
  На MarkoNik, LaGuapa и sagittarius989 им се допаѓа ова.
 19. Adorabela

  Adorabela Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2019
  Пораки:
  362
  Допаѓања:
  1.363
  Пол:
  Женски
  Kaj ke mu dojde tamu neka svrsi:?:
   
  На MarianaBT, Davidmfo и Joanna_ им се допаѓа ова.
 20. Ciel

  Ciel Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јануари 2019
  Пораки:
  352
  Допаѓања:
  1.818
  Пол:
  Женски
  Во уста
   
  На LaGuapa, LoneWolfGuy, The Chef и 3 други им се допаѓа ова.