Кога имате секс, каде сакате да ви свршуваат?

Дискусија во 'Секс' започната од marija89, 11 март 2010.

 1. Linaathequeen

  Linaathequeen Активен член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2019
  Пораки:
  137
  Допаѓања:
  67
  Пол:
  Женски
  Ne ti e strav od bremenoost ili preddemena tecnoost
   
 2. MarianaBT

  MarianaBT Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 март 2013
  Пораки:
  188
  Допаѓања:
  451
  --
  предсемената не е доволна не се секирај,,, секако женава е во право! искуството пред се!
   
  На Linaathequeen му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Linaathequeen

  Linaathequeen Активен член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2019
  Пораки:
  137
  Допаѓања:
  67
  Пол:
  Женски
  Falaaa na odgovorot
   
 4. No Makeup

  No Makeup Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јуни 2017
  Пораки:
  228
  Допаѓања:
  797
  Пол:
  Женски
  На цицките и во г'з
   
  На Spiceyourlife, Desi1991k, me again и 13 други им се допаѓа ова.
 5. ivanchos

  ivanchos Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2015
  Пораки:
  521
  Допаѓања:
  10.711
  Пол:
  Женски
  Во уста. :o
   
  На TKelly, Spiceyourlife, Vlaad и 22 други им се допаѓа ова.
 6. Ena05

  Ena05 Активен член

  Се зачлени на:
  16 мај 2019
  Пораки:
  86
  Допаѓања:
  140
  Пол:
  Женски
  Во уста.
   
  На TKelly, Vlaad, Marija.27 и 20 други им се допаѓа ова.
 7. SugarHoney

  SugarHoney Активен член

  Се зачлени на:
  20 август 2019
  Пораки:
  90
  Допаѓања:
  234
  Пол:
  Женски
  На задник, на лице и на цицки.
   
  На Spiceyourlife, Desi1991k, me again и 17 други им се допаѓа ова.
 8. Alisa22

  Alisa22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2017
  Пораки:
  1.364
  Допаѓања:
  8.161
  Пол:
  Женски
  На лице
   
  На me again, Boy_Sk, StormX и 13 други им се допаѓа ова.
 9. thequeen95

  thequeen95 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 август 2016
  Пораки:
  312
  Допаѓања:
  959
  Пол:
  Женски
  Во уста. And swallow it cuz spitting is for quitters 8)
   
  На Spiceyourlife, Vlaad, Desi1991k и 19 други им се допаѓа ова.
 10. Welcome93

  Welcome93 Нов член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2020
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  4
  Пол:
  Машки
  Секое место си има своја убавина освен да е надвор од нејзиното тело :)
  Иначе ја би уста па лижење :)
   
  На Desi1991k му/ѝ се допаѓа ова.
 11. INEEDLOVE

  INEEDLOVE Активен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2020
  Пораки:
  98
  Допаѓања:
  95
  Пол:
  Машки
  Секое мето си има своја убавина :)
  Ја највеќе би гз,уста,лице :)
   
  На Linaathequeen му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Mollami

  Mollami Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2019
  Пораки:
  122
  Допаѓања:
  224
  Пол:
  Женски
  U usta pa plukam hahahaha ako sakam da goltam, goltam..moze i na gaze
   
  На JooonSnooow, Desi1991k, Linaathequeen и 7 други им се допаѓа ова.
 13. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  11.826
  Допаѓања:
  115.210
  Во вц.
  Нека лепи плочки.
   
  На SugarHoney, Fauhxy, Ицолгудбејбе и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 14. Marija.27

  Marija.27 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2014
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  46
  Пол:
  Женски
  Cicki ili usta
   
  На SugarHoney, Компир Манџа, Miki_mat3 и 2 други им се допаѓа ова.
 15. ZdrHopter

  ZdrHopter Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 март 2014
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  11
  Пол:
  Женски
  На лице, задникот цицките
   
  На SugarHoney, invisible23, Linaathequeen и 3 други им се допаѓа ова.
 16. Spiceyourlife

  Spiceyourlife Активен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2019
  Пораки:
  52
  Допаѓања:
  306
  Пол:
  Женски
  Obozavam da goltam, go sakam vkusot na spermata. Isto ko sto pocituvam i sakam koga partnerot go saka vkusot na mojot'vaginalen nektar"' taka i jas go sakam negovoto "seme"vo ustata i ne se gadam od toa..No za toa mora da ima strast, slast i dobra hemija izmedju partnerite.Inaku obozavam svrsuvanje medju gradi, na lice, jazik, vo usta, pozadi nad zadnik, na grb, na stomak, na medjunozje t.e. nad/okolu klit i usnici...
   
  На Miki_mat3, makedon81, invisible23 и 4 други им се допаѓа ова.
 17. Компир Манџа

  Компир Манџа Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2019
  Пораки:
  840
  Допаѓања:
  1.470
  Пол:
  Машки
  Не се сите сперми ист вкус. :lol:
   
  На SummerGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 18. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  12.353
  Допаѓања:
  21.575
  Пол:
  Женски
  Си пробал? :wasntme:
   
  На Spiceyourlife, makedon81, Mr. Right и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 19. Компир Манџа

  Компир Манџа Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2019
  Пораки:
  840
  Допаѓања:
  1.470
  Пол:
  Машки
  Ти па многу си љубопитна, се сакаш да знаеш. :rofl:
   
  На SummerGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 20. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  12.353
  Допаѓања:
  21.575
  Пол:
  Женски
  Види вака.. Ако јас кажам дека спермата е убава, значи дека сум пробала.
   
  На Anabella13, SugarHoney, Spiceyourlife и 4 други им се допаѓа ова.