Форумџика на годината 2019: НОМИНАЦИИ

Кога имате секс, каде сакате да ви свршуваат?

Дискусија во 'Секс' започната од marija89, 11 март 2010.

 1. Linaathequeen

  Linaathequeen Активен член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2019
  Пораки:
  81
  Допаѓања:
  45
  Пол:
  Женски
  Ne ti e strav od bremenoost ili preddemena tecnoost
   
 2. MarianaBT

  MarianaBT Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 март 2013
  Пораки:
  175
  Допаѓања:
  388
  --
  предсемената не е доволна не се секирај,,, секако женава е во право! искуството пред се!
   
  На Linaathequeen му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Linaathequeen

  Linaathequeen Активен член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2019
  Пораки:
  81
  Допаѓања:
  45
  Пол:
  Женски
  Falaaa na odgovorot
   
 4. No Makeup

  No Makeup Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јуни 2017
  Пораки:
  163
  Допаѓања:
  688
  Пол:
  Женски
  На цицките и во г'з
   
  На invisible23, MarkoNik, makedon81 и 9 други им се допаѓа ова.
 5. ivanchos

  ivanchos Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2015
  Пораки:
  436
  Допаѓања:
  9.670
  Пол:
  Женски
  Во уста. :o
   
  На Dejan Darkovski, Дејан., Šaim-se и 12 други им се допаѓа ова.
 6. Ena05

  Ena05 Активен член

  Се зачлени на:
  16 мај 2019
  Пораки:
  81
  Допаѓања:
  111
  Пол:
  Женски
  Во уста.
   
  На SugarHoney, Daddy, invisible23 и 11 други им се допаѓа ова.
 7. SugarHoney

  SugarHoney Активен член

  Се зачлени на:
  20 август 2019
  Пораки:
  50
  Допаѓања:
  101
  Пол:
  Женски
  На задник, на лице и на цицки.
   
  На invisible23, Dejan Darkovski, S.a.n.j.a.s. и 11 други им се допаѓа ова.
 8. Alisa22

  Alisa22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2017
  Пораки:
  1.128
  Допаѓања:
  6.686
  Пол:
  Женски
  На лице
   
  На invisible23, Dejan Darkovski, S.a.n.j.a.s. и 9 други им се допаѓа ова.
 9. thequeen95

  thequeen95 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 август 2016
  Пораки:
  121
  Допаѓања:
  337
  Пол:
  Женски
  Во уста. And swallow it cuz spitting is for quitters 8)
   
  На Daddy, invisible23, Dejan Darkovski и 9 други им се допаѓа ова.