Кога имате секс, каде сакате да ви свршуваат?

Дискусија во 'Секс' започната од marija89, 11 март 2010.

 1. chicka

  chicka Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 мај 2010
  Пораки:
  1.277
  Допаѓања:
  92
  Најчесто надвор од мене а инаку во уста,на стомак се случило некогаш и во мене но тоа е ми е доста ризично....
   
  На catty му/ѝ се допаѓа ова.
 2. skyAngel

  skyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  16 август 2010
  Пораки:
  1.530
  Допаѓања:
  2.764
  Јас од скоро сум сексуално активна :) и дечко ми ми има свршувано во уста , врз газе, стомак и врз п....... :x мене ми беше убаво секогаш само во уста кога ми сврши одма го плукнав многу чидно ми беше :lol:
  На цициња немам пробано ама баш би сакала и ќе пробаме уште што не...има време :$ :inlove: позз ПРЕДЛОЖУВАЈТЕ КАДЕ НА ДР МЕСТО БИ МОЖЕЛО ! :D
   
 3. Victorya

  Victorya Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2010
  Пораки:
  1.398
  Допаѓања:
  495
  Ми има свршено во вагина, во газето, в уста, на газе, на стомак, на цицки... ми има прснато и в коса и в нос :D
  И за вратка еднаш додека му го пушев пред свршување го свртив накај него, си реков кај него в нос да прсни, ама в око му прснав и два дена окото му беше жар црвено...
   
 4. ma4ence-d

  ma4ence-d Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2010
  Пораки:
  58
  Допаѓања:
  6
  И ние имаме секаде пробано али нај4есто во уста после тоа го плукам и не ми е ништо гнасно... Али имам про4итано дека една голтка сперма содржи многу калории.. позз
   
 5. martina-srcus

  martina-srcus Нов член

  Се зачлени на:
  18 август 2010
  Пораки:
  255
  Допаѓања:
  12
  pa ako sum kaj nego doma ili nekade kade sto mozam vednas da se izmijam obozavam da mi svrsat na lice a dokolku toa ne e mozno togas pretezno na stomak inaku mnogu mi e zeznato koga ne sum depilirana dole da mi svrsat na intimnite vlaknenca posle tesko se mie.
   
 6. cece-nce

  cece-nce Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  а колкава си што имаш стаено 'цициња' ? :)
   
 7. skyAngel

  skyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  16 август 2010
  Пораки:
  1.530
  Допаѓања:
  2.764
  18ipol ...me nasmea :D takvite raboti nagaleno gi vikam :D A ti kolkava si ?
   
 8. martina-srcus

  martina-srcus Нов член

  Се зачлени на:
  18 август 2010
  Пораки:
  255
  Допаѓања:
  12
  rece sega skoro si stanala seksualno aktivna a kazimi na kolku godini si go doziveala prviot orgazam nebitno dali so dopir so decko ili sama.
   
 9. skyAngel

  skyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  16 август 2010
  Пораки:
  1.530
  Допаѓања:
  2.764
  Сама не сум се задоволувала хммм а пред од овој дечко со друг не сум била така поинтимна ... па мислам дека од кога сум со овој се имам така почуствувано најзапалено , највозбудено...има само еден месец од кога сум сексуално активна. :worried: оргазам нз дали имам почуствувано :worried:
   
 10. sadbaby

  sadbaby Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  101
  Допаѓања:
  11
  imam probano ama bas sekade so decko mi pa vo posledo sakavme vnatre (vo vagina) znacu custvoto e fenomenalno, koga ke prsne go osekas dlaboko pa posle osekaas nekoja toplina pa posle ti teci nadvor spermata :lol: abe ludnica.... zatoa sega za taa fenomenalnost sto se zanesovme do kraj, ke trpam ili abortus, ili kolenje doma ako doznaat deka sum taze breemena//// zatoa sovet : NE EKSPERIMENTIRAJTE VO VAGINATA NEKA SVRSI VNATRE SAMO OGA STE SPREMNI ZA DA GLDATE BEBE
   
  На srci му/ѝ се допаѓа ова.
 11. martina-srcus

  martina-srcus Нов член

  Се зачлени на:
  18 август 2010
  Пораки:
  255
  Допаѓања:
  12
  ooo srcence kako nemas pocuvstvuvano orgazam mislam greota e uste na pocetok da se iskompleksiras vo smisla deka nemozes da dozivees orgazam i moj sovet ti e ako na deckoti ne mu teknuva ili e neiskusen neznae za predigra obavezno toa da go vklucite bidejki ti si neiskusna a izgleda i toj i prebrgu svrsuva i zatoa nemoze da te dovedetebe do orgazam.
  zatoa treba pod itno da ja vovedete predigrata nemora toa da bide lizenje i pusenje ako toa vi e neprijatno no dolgo galenje po genitaliite baknuvanje po celo telo itn ke ti pomogne i ti da go pocuvstvuvas toa prekrasno cuvstvo nareceno orgazam a i treba ponekogas i sama da se zadovoluvas zatopa sto na toj nacin go istrazuvas sopstvenoto telo i gi zapoznavas svoite erogeni zoni t.e ona sto te pali a sto ne.
   
 12. Moja

  Moja Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 август 2010
  Пораки:
  81
  Допаѓања:
  15
  Пол:
  Женски
  Лелелелел па мене :$ ... во уста најчесто (порано голтав неколку пати веќе не), на газе, во газе, на стомак, многу често на гради па си се мачкам :D , внатре само со кондом, на лице не, многу ми е убаво кога свршува на него на стомак :inlove:
   
  На aleks blond и zekzeki им се допаѓа ова.
 13. skyAngel

  skyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  16 август 2010
  Пораки:
  1.530
  Допаѓања:
  2.764
  Фалааа

  Дечко ми е баш искусен , поголем е од мене 7 години но далеку сме не можеме скеој ден да се гледаме , пред еден месец се случи да имаме секс мене само првиот пат ме болеше потоа ми беше мн мн мн убаво :$ Не свршува брзо , туку немавме баш нешто мн време ни па некоја баш опуштена ситуација...понатака ќе биде подобро ...и да предиграта мене ми е нешто најубаво :$ ме распалува ептен :D

  Фала ...позз
   
 14. martina-srcus

  martina-srcus Нов член

  Се зачлени на:
  18 август 2010
  Пораки:
  255
  Допаѓања:
  12
  pa normalnodeka predigrata za sekoja devojka e mnogu biten faktor dodeka maskite najrado bi ja preskoknale i znam deka si vlubena i seto toa ama nemoj sekogas da naogas opravduvanje za nego zatoa sto tolku iskusen decko da ne dovede devojka do orgazam ma da i kakvi i da bile uslovite e sramota.
  i rece ste nemale mnogu vreme ti si mlada i nemoj da dozvolis toa da go pravite samo na brzina samo kolku da se istrese toj tuku ako nemate vreme nemora toj den no koga ke sozdadete uslovi i vreme za da maksimalno uzivas e togas treba da go napravis.
   
 15. chicka

  chicka Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 мај 2010
  Пораки:
  1.277
  Допаѓања:
  92
  Па добро девојчето има односи еден месец чекај не е доволно опуштена има време ќе сврши....И јас не свршував едно два месеци ама сега.....мммммммм.
  Да не се замараш околу тоа доволно опушти се сконцентрирај се нека не ти лета паметот на друго место и ќе свршиш.Се во свое време!
   
  На moniiiii му/ѝ се допаѓа ова.
 16. skyAngel

  skyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  16 август 2010
  Пораки:
  1.530
  Допаѓања:
  2.764
  Се согласувам со тебе и плус во тој месец имавме само 4 -5 пати односи , не сме од ист град и не можеме постојано да сме заедно ... Фала на советот :*
   
 17. martincencee

  martincencee Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 август 2010
  Пораки:
  462
  Допаѓања:
  75
  Секаде!Многу ме пали на мене отколку на страна да сврши,а најубаво ми е во мене ммммм некогаш ризикуваме и го правиме тоа дента кога ми завршува циклусот.Стварно чуството е феноменално и ми е некако поинтимно,поинтензивно и секси се нај нај :P
   
  На catty му/ѝ се допаѓа ова.
 18. skyAngel

  skyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  16 август 2010
  Пораки:
  1.530
  Допаѓања:
  2.764
  лелееее сакам и јас се да пробамм ,нели е баш тоа мн ризично , точно тие денови се нај не плодни ама сепак... хммм :sweat:
   
 19. martina-srcus

  martina-srcus Нов член

  Се зачлени на:
  18 август 2010
  Пораки:
  255
  Допаѓања:
  12
  neznam za prviot den ama vtoriot otkako ke ti zavrsi sigurno nemozes da zakacis zatoa site zreli jajcekletki se veke ispukani sekako postoi 1% rizik i so kondom postoi rizik da se skine.
   
 20. skyAngel

  skyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  16 август 2010
  Пораки:
  1.530
  Допаѓања:
  2.764
  Hmmm ponataka kje probame sega uste e rano :) :P :P