Кога имате секс, каде сакате да ви свршуваат?

Дискусија во 'Секс' започната од marija89, 11 март 2010.

 1. Lovely

  Lovely Популарен член

  Се зачлени на:
  30 ноември 2009
  Пораки:
  1.262
  Допаѓања:
  1.054
  Пол:
  Женски
  Во мене и на стомак понекогаш и настрана!
   
 2. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  7.177
  Допаѓања:
  94.540
  Вие ќејфови сте терале,друг ќе ви го чува...бравоооооС!
   
 3. martincencee

  martincencee Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 август 2010
  Пораки:
  462
  Допаѓања:
  75
  Шансата е минимална за забременување ама пак е ризично...hooo пуста желба :D !Стварно е мн јако!Само ако се решиш на такво нешто биди со позитивна мисла,а не месец дена да се јадеш дур не ти дојде пак.. :)
   
 4. bluberry

  bluberry Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  1.114
  Допаѓања:
  301
  Браво за храброста,а што ќе се случи ако несакајќи забремениш :^)
   
 5. chicka

  chicka Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 мај 2010
  Пораки:
  1.277
  Допаѓања:
  92
  Па не им свршуваат на сила и овие сакаат самите.И јас спаѓам во тие и јас некогаш колку и да е ризично му велам ајде!
  И од каде ја извади оваа дека фраери од пошироки размери не оставаат девојка туку така трудна?
  Боже какви се овие твои размислувања мене стварно9 не ми ејасно.
  Значи 70% се локални фраери?! :?:
   
 6. martincencee

  martincencee Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 август 2010
  Пораки:
  462
  Допаѓања:
  75
  Ајдеееееее што е ова забегување со темава?! :^)
   
 7. red

  red Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 август 2010
  Пораки:
  480
  Допаѓања:
  121
  Пол:
  Женски
  Кога имате секс каде сакате да ви свршуваат?

  na stomak, na gradi, ama najubo mi e v usta :$
   
  На aleks blond му/ѝ се допаѓа ова.
 8. plavusha

  plavusha Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  264
  Допаѓања:
  118
  Кога имате секс каде сакате да ви свршуваат?

  на стомак, на гради и имаме пробано еднаш и во уста :D
   
 9. Lacrymosa

  Lacrymosa Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јануари 2010
  Пораки:
  119
  Допаѓања:
  83
  Кога имате секс каде сакате да ви свршуваат?

  што подалеку од мене... некако ми е лепливо тегаво што знам...
   
 10. ciribiribela

  ciribiribela Популарен член

  Се зачлени на:
  12 август 2010
  Пораки:
  1.272
  Допаѓања:
  628
  Пол:
  Женски
  Кога имате секс каде сакате да ви свршуваат?

  Сум пробала на многу места, ама откако направивме бебе, најубаво е внатре и за мене и за него :)
   
 11. maca99

  maca99 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  1.819
  Допаѓања:
  1.667
  Кога имате секс каде сакате да ви свршуваат?

  Најчесто на стомак или гради ама баш ми е некако одвартно лепливо после :puke: е овака ми е
   
  На koritsaki му/ѝ се допаѓа ова.
 12. renata76

  renata76 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 април 2010
  Пораки:
  222
  Допаѓања:
  31
  Кога имате секс каде сакате да ви свршуваат?

  На стомакот или на градите ама поубаво е внатре, се разбира!
   
 13. marama

  marama Форумски идол

  Се зачлени на:
  20 април 2010
  Пораки:
  4.700
  Допаѓања:
  59.649
  Пол:
  Женски
  Кога имате секс каде сакате да ви свршуваат?

  Мојов си е многу фин дечко, си свршува кај него во рака или кога му доаѓа си зема палома и оп децата ни одат во палома :rofl:
   
  На Tinushka, decko, caroline.costa и 4 други им се допаѓа ова.
 14. maca99

  maca99 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  1.819
  Допаѓања:
  1.667
  :lol: :lol: :lol:
   
 15. Night.Star

  Night.Star Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 октомври 2010
  Пораки:
  278
  Допаѓања:
  114
  Ахаха ме изнасмеја :D

  Сакам на стомакот и на градите, а при пушење во и околу устата, воопшто не ми е гадно.
   
  На aleks blond му/ѝ се допаѓа ова.
 16. yummy

  yummy Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  319
  Допаѓања:
  48
  ххаха и мојот, ако не во кондом во палома или рака...
  еј дај некогаш у парк децава да ги носиме нека си поиграат заедно :D :D :D
   
 17. gami

  gami Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 ноември 2010
  Пораки:
  628
  Допаѓања:
  122
  Во кондом :)
   
 18. bonbonka17

  bonbonka17 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2011
  Пораки:
  64
  Допаѓања:
  7
  e mojot najchesto u maici koa pravime bez kondom.. pa 100 % mu se chudat doma kako toa sekoj den ima maici za perenje :D
  inache i na gradi .. :D
  a bash sum ljubopitna da probam na usta ili vo ali nekako mi e gadno od samata pomisla da ne ispovratam...

  [mod-kirilica:2h9afzer][/mod-kirilica:2h9afzer]
   
 19. karenin

  karenin Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2010
  Пораки:
  1.426
  Допаѓања:
  2.157
  Па преферирам во кондом. Некогаш интересно ми е откако ќе си сврши да му го галам курчето така лепливо :lol: забегана сум.
   
 20. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  625
  Внатре во задникот........прекрасно е...претходно се плашев да имам анален секс но сега уживам!!!!! :angel: !
   
  На aleks blond му/ѝ се допаѓа ова.